Чернігівська область

Болдіна гора. Меморіальний комплекс Захисникам вітчизни.

Від редакційної колегії тому

Чернігівська область

Історія заселення Чернігівщини
Чернігівська область в епоху феодалізму
Возз’єднання України з Росією. Економічний розвиток Чернігівщини
Чернігівська область в XIX столітті
Чернігівська область у період буржуазно-демократичних революцій (1900 — 1917 рр.)
Боротьба Чернігівщині проти Центральної ради та австро-німецьких військ
Чернігівська область у роки мирного будівництва (1921 — 1941 рр.)
Чернігівська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства на Чернігівщини
Сьогоднішній день Чернігівській області

Чернігів

Історія виникнення та заселення Чернігова
Чернігів у період боротьби з Ордою та польською шляхтою
Возз’єднання України з Росією. Економічний розвиток Чернігова
Розвиток Чернігова в XVIII — XIX столітті
Чернігів на початку XX століття
Чернігів у рокі Жовтневої революції і громадянської війни
Чернігів у роки мирного будівництва (до 1941 р.)
Чернігів у Великій Вітчизняній війні
Відновлення Чернігова після війни
Сучасний Чернігів

Михайлівська церква в Чернігові

Михайлівська церква в Чернігові

Бахмацький район

Бахмач
Батурин

Населені пункти, центри селищної та сільських Рад Бахмацького району

Бахмач, Біловежі Перші, Варварівка, Гайворон, Голінка, Городище, Григорівка, Дмитрівка, Красилівка, Красне, Кропивне, Курінь, Матіївка, Митченки, Обмачів, Рубанка, Стрільники, Тиниця, Фастівці, Халимонове.

Бобровицький район

Бобровиця
Нова Басань
Піски

Населені пункти, центри селищної та сільських Рад Бобровицького району

Білоцерківці, Браниця, Бригинці, Веприк, Вороньки, Гаврилівка, Горбачі, Кобижча, Козацьке, Марківці, Новий Биків, Озеряни, Олександрівка, Петрівка, Рокитне, Рудьківка, Свидовець, Стара Басань, Щаснівка, Ярославка.

borzna-top

Борзнянський район

Борзна
Шаповалівка

Населені пункти, центри сільських Рад Борзнянського району

Берестовець, Велика Загорівка, Високе, Головеньки, Комарівка, Красносільське, Мала Загорівка, Миколаївка, Нові Млини, Носелівка, Оленівка, Обмиш, Петрівка, Печі, Плиски, Прачі, Прохори, Сиволож, Степанівка, Тростянка, Ховми, Хороше Озеро, Ядути.

Варвинський район

Варва      123

Населені пункти, центри сільських Рад Варвинського району

Антонівка, Брагинці, Гнідинці, Дащенки, Журавка, Калиновиця, ЛелякиОзеряни, Остапівка, Світличне.

varva-top

Городнянський район

Городня
Вихвостів

Населені пункти, центри сільських Рад Городнянського району

Андріївка, Бурівка, Бутівка, Ваганичі, Великий Листвен, Володимирівка, Гніздище, Деревини, Дроздовиця, Івашківка, Ільмівка, Конотоп, Лемешівка, Макишин, Моложава, Мощенка, Перепис, Смичин, Солонівка, Тупичів, Хоробичі, Хотівля, Хрипівка.

Ічнянський район

Ічня    123
Монастирище
Тростянець

Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Ічнянського району

Андріївка, Бакаївка, Бережівка, Буди, Бурімка, Вільшана, Власівка, Гмирянка, Городня, Гужівка, Дорогинка, Заудайка, Івангород, Іваниця, Іржавець, Крупичполе, Мартинівка, Парафіївка, Припутні, Рожнівка, Сезьки, Хаєнки, Южне.

kozelec-top

Козелецький район

Козелець
Остер   123

Населені пункти, центри сільських Рад Козелецького району

Берлози, Білейки, Бірки, Борсуків, Бригинці, Булахів, Вовчок, Данівка, Євминка, Карпилівка, Кіпті, Короп’є, Косачівка, Красилівка, Крехаїв, Лемеші, Максим, Морівськ, Надинівка, Нічогівка, Одинці, Олбин, Омелянів, Пархимів, Патюти, Петрівське, Пилятин, Підлісне, Савин, Сираї, Скрипчин, Ставиське, Тополі, Хрещате, Чемер.

Коропський район

Короп

Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Коропського району

Атюша, Верба, Вишеньки, Вільне, Жовтневе, Карильське, Краснопілля, Криски, Мезин, Нехаївка, Оболоння, Покошичі, Понорниця, Пролетарське, Радичів, Райгородок, Риботин, Розльоти, Свердловка, Червоне, Шабалинів.

korukivka-top

Корюківський район

Корюківка
Холми

Населені пункти, центри сільських Рад Корюківського району

Білощицька Слобода, Бреч, Буда, Домашлин, Жукля, Забарівка, Камка, Козилівка, Лупасове, Наумівка, Олександрівка, Охрамієвичі, Перелюб, Прибинь, Рейментарівка, Рибинськ, Савинки, Сядрине, Тютюнниця, Шишківка.

Куликівський район

Куликівка

Населені пункти, центри сільських Рад Куликівського району

Бакланова Муравійка, Вересоч, Вершинова Муравійка, Виблі, Горбове, Грабівка, Дримайлівка, Дроздівка, Жуківка, Кладьківка, Ковчин, Орлівка, Салтикова Дивиця, Смолянка, Хибалівка.

mena-top

Менський район

Мена    123
Стольне

Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Менського району

Березна, Бігач, Бірківка, Блистова, Волосківці, Городище, Данилівка, Дягова, Жовтневе, Киселівка, Куковичі, Ленінівка, Ліски, Локнисте, Макошине, Миколаївка, Осьмаки, Семенівка, Синявка, Ушня, Феськівка.

Ніжинський район

Ніжин    12345
Безуглівка
Вертіївка

Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Ніжинського району

Бурківка, Велика Дорога, Велика Кошелівка, Вікторівка, Галиця, Григоро-Іванівка, Данине, Дуболугівка, Заньки, Колісники, Крути, Кукшин, Кунашівка, Липів Ріг, Лосинівка, Мала Кошелівка, Перебудова, Перемога, Переяславка, Сальне, Стодоли, Талалаївка, Терешківка, Черняхівка, Шатура.

negin-top

Новгород-Сіверський район

Новгород-Сіверський

Населені пункти, центри сільських Рад Новгород-Сіверського району

Березова Гать, Бирине, Блистова, Буда-Вороб’ївськаБучки, Вороб’ївка, Горбове, Грем’яч, Дігтярівка, Кам’янська Слобода, Кірове, Ковпинка, Комань, Кудлаївка, Ларинівка, Лісконоги, Мамекине, Михальчина-Слобода, Об’єднане, Орлівка, Печенюги, Попівка, Смяч, Чайкине, Шептаки.

Носівський район

Носівка   123
Червоні Партизани

Населені пункти, центри сільських Рад Носівського району

Ганнівка, Держанівка, Калинівка, Козари, Лихачів, Макіївка, Мрин, Плоске, Рівчак-Степанівка, Селище, Софіївка, Степові Хутори, Тертишники.

priluki-top

Прилуцький район

Прилуки   12345
Жовтневе
Мала Дівиця

Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Прилуцького району

Білорічиця, Білошапки, Богданівка, Бубнівщина, Валки, Велика Дівиця, Дідівці, Дубовий Гай, Заїзд, Знам’янка, Івківці, Канівщина, Красляни, Крутоярівка, Ладан, Линовиця, Лісові Сорочинці, Маціївка, Нетяжине, Нова Гребля, Обичів, Переволочна, Перше Травня, Піддубівка, Погреби, Рудівка, Ряшки, СергіївкаСмош, Сухополова, Товкачівка, Удайці, Яблунівка.

Ріпкинський район

Ріпки
Любеч   123

Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Ріпкинського району

Велика Вісь, Великий Зліїв, Вишневе, Голубичі, Горностаївка, Грабів, Даничі, Добрянка, Кезі, Лопатні, Малинівка, Малий Листвен, Мекшунівка, Мохначі, Неданчичі, Нові Яриловичі, Новоукраїнське, Олешня, Петруші, Пізнопали, Пушкарі, Радуль, Редьківка, Смолигівка, Тараса Шевченка.

lubech-top

Семенівський район

Семенівка
Погорільці

Населені пункти, центри сільських Рад Семенівського району

Архипівка, Жадове, Іванівка, Карповичі, Костобобрів, Машеве, Миколаївка, Олександрівка, Орликівка, Радомка, Стара Гутка, Тимоновичі, Хотіївка, Чорний Ріг.

Сосницький район

Сосниця
Авдіївка

Населені пункти, центри сільських Рад Сосницького району

Бутівка, Велике Устя, Вільшане, Волинка, Загребелля, Змітнів, Киріївка, Козляничі, Конятин, Кудрівка, Матвіївка, Пекарів, Спаське, Хлоп’яники, Чорнотичі.

sosnicia-top

Срібнянський район

Срібне
Дігтярі

Населені пункти, центри сільських Рад Срібнянського району

Васьківці, Гурбинці, Калюжниці, Карпилівка, Олексинці, Поділ, Савинці, Сокиринці, Харитонівка.

Талалаївський район

Талалаївка

Населені пункти, центри сільських Рад Талалаївського району

Березівка, Болотниця, Корінецьке, Красний Колядин, Лавіркове, Рябухи, Сильченкове, Скороходове, Українське, Чернецьке, Юрківці.

sednev-top

Чернігівський район

Анисів
Ведильці
Седнів

Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Чернігівського району

Андріївка, Бобровиця, Боровики, Боромики, Дніпровське, Довжин, Жеведь, Жукотки, Іванівка, Кархівка, Ковпита, Коти, Красне, Киселівка, Ладинка, Левковичі, Михайло-Коцюбинське, Мньов, Мохнатин, Новий Білоус, Олишівка, Павлівка, Пакуль, Петрушин, Піски, Пльохів, Роїще, Рудка, Серединка, Слабин, Слобода, Смолин, Терехівка, Халявин, Хмільниця, Черниш, Шестовиця, Шибиринівка.

Щорський район

Щорс   123
Нові Боровичі

Населені пункти, центри сільських Рад Щорського району

Великий Щимель, Гірськ, Єліне, Жовідь, Клюси, Кучинівка, Низківка, Нові Млини, Петрівка, Рогізки, Смяч, Сновське, Софіївка, Стара Рудня, Старі Боровичі, Тихоновичі, Тур’я, Хотуничі, Чепелів.

shors-top

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарии:

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: