Дніпропетровська область
Дніпропетровська область
Клімат і рельєф Дніпропетровської області. Історія заселення Дніпропетровщини
Дніпропетровська область в другій половині XVIII та на початку XIX століття
Економічний і політичний стан Дніпропетровської області на початку XX століття
Дніпропетровська область в боротьбі з німецькою окупацією. Боротьба з військами Денікіна
Відбудова народного господарства на Дніпропетровщині
Дніпропетровська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства Дніпропетровської області
Сьогоднішній день Дніпропетровської області
Дніпропетровськ
Виникнення і розвиток міста Дніпропетровськ
Економічний і політичний стан Дніпропетровська на початку XX століття
Дніпропетровськ у період буржуазно-демократичних революцій
Боротьба дніпропетровців проти німецької інтервенції і військ Врангеля
Відновлення Дніпропетровська після громадянської війни
Дніпропетровськ у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Дніпропетровська
Сьогоднішнє життя Дніпропетровська
Апостолівський район
Апостолове
Ленінське
Мар’янське
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Апостолівського району
Велика Костромка, Володимирівка, Зеленодольськ, Кам’янка, Михайлівка, Нива Трудова, Перше Травня.
Васильківський район
Васильківка
Великоолександрівка
Чаплине
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Васильківського району
Богданівка, Григорівка, Добровілля, Зелений Гай, Миколаївка, Павлівка, Письменне, Шевченкове.
Верхньодніпровський район
Верхньодніпровськ
Верхівцеве
Вільногірськ
Мишурин Ріг
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Верхньодніпровського району
Бородаївка, Бородаївські Хутори, Вільні Хутори, Ганнівка, Дніпровське, Малоолександрівка, Миколаївка, Новомиколаївка, Перше Травня, Пушкарівка.
Дніпродзержинськ — місто обласного підпорядкування
Дніпропетровський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Дніпропетровського району
Долинське, Кіровське, Лобойківка, Любимівка, Миколаївка, Новоолександрівка, Попово-Балівка, Чумаки.
Жовті Води — місто обласного підпорядкування
Криворізький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Криворізького району
Валове, Веселе, Глеюватка, Златоустівка, Кіровка, Красіне, Недайвода, Орджонікідзе, Радушне, Христофорівка, Червоне, Чкаловка, Широке.
Криничанський район
Населені пункти, центри сільських Рад Криничанського району
Адамівка, Болтишка, Ганно-Зачатівка, Гуляйполе, Жовтневе, Катеринопіль, Кудашівка, Маломихайлівка, Новоселівка, Покровка, Преображенка, Семенівка, Червоноіванівка.
Магдалинівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Магдалинівського району
Бузівка, Гупалівка, Дмухайлівка, Жданівка, Заплавка, Мар’ївка, Новопетрівка, Очеретувате, Поливанівка, Приют, Топчине, Шевченківка.
Марганець — місто обласного підпорядкування
Межівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Межівського району
Богданівка, Веселе, Демурине, Зоряне, Іванівка, Новопавлівка, Преображенка, Райполе.
Нікопольський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Нікопольського району
Дмитрівка, Кірове, Криничувате, Лошкарівка, Менжинське, Новоіванівка, Павлопілля, Придніпровське, Червоногригорівка.
Новомосковськіїй район
Новомосковськ
Перещепине
Голубівка
Знаменівка
Миколаївка
Попасне
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Новомосковського району
Багате, Василівка, Вільне, Губиниха, Керносівка, Михайлівка, Новостепанівка, Орлівщина, Піщанка, Спаське.
Орджонікідзе — місто обласного підпорядкування
Павлоградський район
Павлоград
Першотравенськ
Юр’ївка
Булахівка
Вербки
Межиріч
Троїцьке
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Павлоградського району
Богданівка, Богуслав, Варварівка, В’язівок, Жемчужне, Кочеріжки, Нова Дача, Нова Русь, Новов’язівське, Олександрівка, Олексіївка, Поперечне, Тернівка, Чернявщина.
Петропавлівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Петропавлівського району
Брагинівка, Дмитрівка, Лозове, Миколаївка, Олександропіль, Осадче, Петрівка, Самарське, Українське, Хороше.
Покровський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Покровського району.
Андріївка, Березове, Вишневе, Гаврилівка, Маломихайлівка, Олександрівка, Орли, Просяна, Романки.
П’ятихатський район
П’ятихатки
Лихівка
Жовте
Пальмирове
Саксагань
Населені пункти, центри сільських Рад П’ятихатського району
Біленщина, Богдано-Надеждівка, Вишневе, Комісарівка, Красноіванівка, Лозуватка, Мар’янівка, Савро, Саївка, Троїцьке, Холодіївка, Чистопіль.
Синельниківський район
Синельникове
Роздори
Славгород
Новоолександрівка
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Синельниківського району
Варварівка, Дерезувате, Зайцеве, Іларіонове, Кислянка, Луб’янка, Майське, Мар’ївка, Миролюбівка, Раївка, Рудево-Миколаївка, Старовишневецьке.
Солонянський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Солонянського району
Башмачка, Василівка, Дзержинівка, Єлізарове, Мопрівське, Наталівка, Новомар’ївка, Новопокровка, Олександропіль, Павлівка, Письмечеве, Привільне, Сурсько-Михайлівка, Широке.
Софіївський район
Софіївка
Жовтневе
Ордо-Василівка
Населені пункти, центри сільських Рад Софіївського району
Водяне, Миколаївка, Новоюлівка, Олексіївка, Перше Травня, Петрове.
Томаківський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Томаківського району
Виводове, Вищетарасівка, Володимирівка, Китайгородка, Михайлівка, Новокиївка, Петрівка, Преображенка, Топила, Чумаки.
Царичанський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Царичанського району
Бабайківка, Єлизаветівка, Китайгород, Колгоспівка, Курилівка, Ляшківка, Миколаївка, Могилів, Новопідкряж, Прядівка, Цибульківка, Чаплинка, Шульгівка, Юр’ївка.
Широківський район
Населені пункти, центри сільських Рад Широківського району
Андріївка, Запоріжжя, Зелена Балка, Новоселівка, Олександрівка, Червоне, Шестірня.