Донецька область
Донецька область
Історія виникнення та заселення Донеччини
Донеччина наприкінці XVIII — початку XIX ст
Донецька область у епоху капіталістичних відносин
Революційний рух на Донеччині на початку XX століття
Донецька область в боротьбі з німецькою окупацією. Боротьба з військами Денікіна
Відбудова народного господарства на Донеччіні
Донецька область у роки мирного будівництва (1920 — 1941 рр.)
Донецька область у роки Великої Вітчизняної війни
Відродження Донецького басейну
Сьогоднішній день Донецької області
Донецьк
Виникнення і розвиток міста Донецьк
Наростання робітничого руху на Донбасі
Донецьк і Велика Жовтнева соціалістична революція
Боротьба дончан проти німецької інтервенції і банд Денікіна
Відновлення Донецька після громадянської війни
Донецьк у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Донецька
Сьогоднішнє життя Донецька
Амвросіївський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Амвросіївського району
Артемівка, Білоярівка, Василівка, Войковський, Григорівка, Єлизавето-Миколаївка, Зелене, Кутейникове, Лисиче, Многопілля, Степано-Кринка, Успенка.
Артемівський район
Артемівськ — місто обласного підпорядкування
Карло-Лібкнехтівськ
Покровське
Населені пункти, центри міських та сільських Рад Артемівського району
Берестове, Васюківка, Верхньокам’янське, Володимирівка, Зайцеве, Званівка, Калинівка, Калініна, Клинове, Кодема, Красне, Луганське, Міньківка, Новогригорівка, Новолуганське, Парасковіївка, Різниківка, Роздолівка, Серебрянка, Часів Яр, Яма.
Великоновосілківський район
Велика Новосілка
Старомлинівка
Населені пункти, центри сільських Рад Великоновосілківського району
Андріївка, Богатир, Євгенівка, Зелене Поле, Іскра, Комар, Костянтипопіль, Красна Поляна, Новопетриківка, Октябрське, Піддубне, Старомайорське, Шахтарське, Шевченко.
Волноваський район
Населені пункти, центри міської, селищних і сільських Рад Волноваського району
Анадоль, Андріївка, Благодатне, Валер’янівка, Володимирівка, Докучаєвськ, Донське, Єгорівка, Зачатівка, Златоустівка, Іванівка, Краснівка, Максимівка, Микільське, Миколаївка, Новоандріївка, Новогригорівка, Новотроїцьке, Октябрське, Оленівка, Ольгинка, Петрівське, Прохорівка, Рибинське, Рівнопіль, Свободне.
Володарський район
Населені пункти, центри сільських Рад Володарського району
Іванченкове, Кальчик, Касянівка, Куйбишеве, Республіка, Старченкове.
Горлівка — місто обласного підпорядкування
Дебальцеве — місто обласного підпорядкування
Миронівський — селище міського типу, центр селищної Ради, підпорядкованої Дебальцівській міськраді
Дзержинськ — місто обласного підпорядкування
Добропільський район
Добропілля — місто обласного підпорядкування
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Добропільського району
Ганнівка, Добропілля, Золотий Колодязь, Криворіжжя, Нововодяне, Новоторецьке, Октябрське, Святогорівка, Шилівка.
Дружківка — місто обласного підпорядкування
Олексієво-Дружківка — селище міського типу, центр селищної Ради, підпорядкованої Дружківській міськраді
Єнакієве — місто обласного підпорядкування
Вуглегірськ — місто, центр міської Ради, підпорядкованої Єнакіївській міськраді
Жданов — місто обласного підпорядкування
Костянтинівський район
Костянтинівка — місто обласного підпорядкування
Населені пункти, центри сільських Рад Костянтинівського району
Артема, Білокузьминівка, Віролюбівка, Іванопілля, Кіндратівка, Клебан-Бик, Миколаївка, Олександро-Калинове, Полтавка, Правдівка, Торське.
Краматорськ — місто обласного підпорядкування
Красноармійський район
Красноармійськ — місто обласного підпорядкування
Новоекономічне
Гришине
Населені пункти, центри міських, селищних і сільських Рад Красноармійського району
Гродівка, Димитров, Іванівка, Красне, Лисівка, Михайлівка, Новоекономічне, Новоолександрівка, Новотроїцьке, Петрівка, Піщане, Родинське, Сергіївка, Срібне, Удачне, Улянівка.
Краснолиманський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Краснолиманського району
Дробишеве, Кіровськ, Крива Лука, Новоселівка, Рідкодуб, Рубці, Терни, Шандриголове, Ямпіль, Ярова, Яцьківка.
Макіївка — місто обласного підпорядкування
Мар’їнський район
Мар’їнка
Курахове
Єлизаветівка
Максимільянівка
Павлівка
Населені пункти, центри міської, селищних і сільських Рад Марийського району
Вугледар, Галиціїнівка, Дачне, Добровілля, Зоряне, Катеринівка, Костянтинівка, Красногорівка, Луганське, Новомихайлівка, Новоселидівка, Новоукраїнка, Олександрівка, Старомихайлівка, Степне, Успенівка.
Новоазовський район
Населені пункти, центри селищної та сільських Рад Новоазовського району
Безіменне, Виноградне, Красноармійське, Павлопіль, Приморське, Самійлове, Седове, Хомутове, Широкине.
Олександрівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Олександрійського району
Беззаботівка, Високопілля, Іверське, Микільське, Мирна Долина, Михайлівка, Самарське, Староварварівка.
Першотравневий район
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Першотравневого району
Бердянське, Іллічівське, Комишувате, Мелекине, Приморське, Стародубівка, Ялта.
Селидове — місто обласного підпорядкування
Гірник
Новогродівка, Українськ — міста, центри міських Рад, підпорядкованих Селидівській міськраді
Слов’янський район
Слов’янськ — місто обласного підпорядкування
Слов’яногірськ
Прелесне
Сергіївка
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Слов’янського району
Андріївка, Андріївка, Билбасівка, Дмитрівка, Долина, Малинівка, Маяки, Привілля, Райгородок, Рай-Олександрівка, Хрестище, Черкаське.
Сніжне — місто обласного підпорядкування
Старобешівський район
Населені пункти, центри міської, селищної і сільських Рад Старобешівського району
Комсомольське, Комунарівка, Кумачове, Новозар’ївка, Новокатеринівка, Новий Світ, Олександрівка, Осикове, Роздольне, Стила.
Тельманівський район
Тельманове
Гранітне
Старогнатівка
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Тельманівського району
Андріївка, Заможне, Конькове, Кузнецово-Михайлівка, Лукове, Мирне, Михайлівка, Мічуріне, Новоселівка, Первомайське, Староласпа.
Торез — місто обласного підпорядкування
Харцизьк — місто обласного підпорядкування
Зугрес
Іловайськ
Кіровське — місто, центр міської Ради, підпорядкованої Харцизькій міськраді
Шахтарський район
Шахтарськ — місто обласного підпорядкування
Населені пункти, центри сільських Рад Шахтарського району
Велика Шишівка, Грабове, Дмитрівка, Золотарівка, Малоорлівка, Нікішине, Петропавлівка, Садове, Степанівка.
Ясинуватський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Ясинуватського району
Желанне, Новоселівка Друга, Новоселівка Перша, Орлівка, Очеретине, Пантелеймонівка, Первомайське, Розівка, Скотувата, Спартак.