• Головна
  • Допоможіть врятувати мою дитину Вероніку Романову

Допоможіть врятувати мою дитину Вероніку Романову

Звертаюся до вас за допомогою. Я Романова Олена виховую доньку  Вероніку . Мешкаємо ми в м. Херсон.

У лютому 2018 року в Київському  МК онкологічному центрі Вероніці поставили діагноз злоякісної пухлини – остеогенна саркома середньої третини лівого стегна.

На даний час Вероніка пройшла 3 курси хіміотерапії, пухлина зменшується, болі зникли, іде позитивна динаміка, а попереду ще 3 курси хіміотерапії. Потім хірургічне втручання, операція орієнтовно відбудеться у червні 2018року. Після видалення пухлини з кісткою потрібен  ендопротез, щоб Вероніка змогла уникнути ампутації ноги та ходити.

Вероніці 15 років, їй потрібен уже постійний ендопротез імпортного виробництва  з найсучасніших матеріалів, який не зношується довготривалий час і який, як сказали матері Вероніки в онкологічному центрі (де будуть проводити операцію) коштує 300000 гривень. Після операції – знову довготривале лікування ( ще 5 курсів хіміотерапії, де 1 курс коштує 25000 гривень). Для мене це не підйомні кошти, а часу до проведення операції залишається обмаль.

Ми вже витратили на обстеження в онкоцентрі, проведення хіміотерапії, відновлювальне лікування після хіміотерапії близько 140000 гривень. Ці власні кошти та кошти, які допомогли зібрати рідні, друзі, однокласники та їх батьки.

Вероніка – це лагідна, сонячна і художньо обдарована дитина. В майбутньому Вона хоче стати дизайнером .

Я звертаюся до вас допомогти зібрати кошти на проведення операції і протезування. Всі разом ми зможемо подарувати повноцінне життя  Вероніці. Ми дуже просимо – допоможіть Вероніці вижити і вилікуватись від цієї страшної хвороби та прожити повноцінне життя, не відчуваючи себе інвалідом.

 

 

Реквізити для перерахування коштів:

Отримувач: ПАТ «Альфа-Банк», рах. №2924701, ЄДРПОУ -23494714, МФО – 300346.

Призначення платежу: поповнення карткового рахунку №26258006274381, Романова Олена Володимирівна (мама Вероніки).

Контактний телефон: +38 099 519 0200

Щиро дякуємо за Вашу допомогу  по збору коштів для спасіння життя  15-ти річної дівчини Вероніки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: