Харківська область
Від редакційної колегії тома Харківська область
Харківська область
Клімат і рельєф Харківської області. Історія заселення Харківщини
Харківська область в епоху кріпосного права
Економічний і політичний стан Харківської області наприкінці XIX століття
Революційний рух на Харківщини на початку XX століття
Економічний стан Харківської області на початку XX століття
Харківська область у період буржуазно-демократичних революцій (1900 — 1917 рр.)
Харківська область в боротьбі з німецькою окупацією. Боротьба з військами Денікіна
Відбудова народного господарства на Харківщини
Харківська область в період соціалістичної реконструкції
Харківська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства Харківської області
Сьогоднішній день Харківської області
Харків
Виникнення і розвиток міста Харків
Економічний і культурний розвиток Харківа наприкінці XIX століття
Революційний рух в Харкові на початку XX століття
Політична і культурна діяльность більшовиків Харківа
Харків і Велика Жовтнева соціалістична революція
Харків в боротьбі з німцями і військами Денікіна
Відбудова народного господарства Харківа
Харків в період соціалістичної реконструкції
Харків у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Харківа
Сьогоднішнє життя Харківа
Балаклійський район
Балаклія
Андріївка
Савинці
Петрівське
Червоний Донець
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Балаклійського району
Асіївка, Борщівка, Бригадирівка, Вербівка, Вишнева, Глазунівка, Гусарівка, Залиман, Крючки, Лозовенька, Мілова, Морозівка, Пришиб, Протопопівка, Чепіль, Червона Гусарівка, Шебелинка, Явір, Яковенкове.
Барвінківський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Сарвінківського району
Богодарове, Велика Комишуваха, Гаврилівка, Грушуваха, Гусарівка, Дмитрівка, Іванівка, Мечебилове, Нова Дмитрівка, Нова Миколаївка, Подолівка, Пригоже.
Близнюківський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Близнюківського району
Берестове, Бурбулатове, Верхня Самара, Дягівка, Кірове, Криштопівка, Надеждине, Самійлівка, Семенівка, Софіївка Друга, Софіївка Перша, Уплатне.
Богодухівський район
Богодухів
Полкова Микитівка
Шарівка
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Богодухівського району
Вінницькі Івани, Воскресенівка, Гути, Дмитрівка, Заброди, Зарябинка, Івано-Шийчине, Кияни, Кленове, Крисине, Куп’єваха, Олександрівка, Павлівка, Петропавлівка, Протопопівка, Сазоно-Баланівка, Сінне, Хрущова Микитівка
Борівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Борівського району
Андріївка, Богуславка, Вищесолоне, Горохуватка, Першотравневе, Підвисоке, Підлиман, Піски-Радьківські
Валківський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Валківського району
Баранове, Благодатне, Високопілля, Гонтів Яр, Заміське, Кобзарівка, Ков’яги, Костів, Манченки, Мельникове, Минківка, Мірошниківка, Новий Мерчик, Огульці, Перекіп, Різуненкове, Сидоренкове, Старий Мерчик, Черемушна, Шарівка, Шляхове.
Великобурлуцький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Великобурлуцького району
Андріївка, Вільховатка, Гнилиця, Грачівка, Григорівка, Катеринівка, Малий Бурлук, Мілове, Приколотне, Рублене, Середній Бурлук, Чорне.
Вовчанський район
Вовчанськ
Білий Колодязь
Жовтневе Друге
Старий Салтів
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Вовчанського району
Верхній Салтів, Вовчанські Хутори, Волохівка, Гатище, Гонтарівка, Жовтневе, Землянки, Іванівка, Котівка, Непокрите, Нова Олександрівка, Охрімівка, Петропавлівка, Пільна, Революційне, Різникове, Рубіжне, Стариця, Хотімля, Червоноармійське Друге.
Дворічанський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Дворічанського району
Вільшана, Гракове, Жовтневе, Кам’янка, Колодязне, Кутьківка, Миколаївка, Петро-Іванівка, Піски, Рідкодуб, Тавільжанка, Токарівка.
Дергачівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Дергачівського району
Безруки, Вільшана, Гаврилівка, Козача Лопань, Мала Данилівка, Малі Проходи, Пересічне, Польова, Прудянка, Руська Лозова, Слатине, Солоницівка, Токарівка, Черкаська Лозова.
Зачепилівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Зачепилівського району
Бердянка, Забарине, Леб’яже, Малий Орчик, Миколаївка, Рунівщина, Сомівка, Старе Мажарове, Чернещина.
Зміївський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Зміївського району
Борове, Велика Гомільша, Геніївка, Задонецьке, Зїдьки, Комсомольське, Нижній Бишкин, Островерхівка, Пасіки, Скрипаї, Чемужівка, Шелудьківка.
Золочівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Золочівського району
Басове, Велика Рогозянка, Гур’їв Козачок, Довжик, Лютівка, Одноробівка, Олександрівка, Писарівка, Світличне, Уди, Феськи, Чорноглазівка.
Ізюмський район
Ізюм
Червоний Оскіл
Червоний Шахтар
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Ізюмського району
Бражківка, Бригадирівка, Бугаївка, Довгеньке, Заводи, Іванчуківка, Кам’янка, Капитолівка, Комарівка, Крамарівка, Куньє, Левківка, Мала Комишуваха, Олександрівка, Студенок, Чистоводівка.
Кегичівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Кегичівського району
Андріївка, Власівка, Красне, Мажарка, Новопарафіївка, Павлівка, Парасковія, Чапаеве.
Красноградський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Красноградського району
Кирилівка, Ленінка, Мартинівка, Миколо-Комишувата, Наталине, Новопавлівка, Октябрське, Петрівка, Піщанка, Соснівка, Софіївка.
Краснокутський район
Краснокутськ
Козіївка
Мурафа
Пархомівка
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Краснокутського району
В’язова, Каплунівка, Качалівка, Китченківка, Ковалівка, Колонтаїв, Костянтинівка, Любівка, Покровка, Червоний Прапор, Шелестове.
Куп’янський район
Куп’янськ
Гусинка
Кіндрашівка
Сенькове
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Куп’янського району
Біле, Іванівка, Кислівка, Курилівка, Нечволодівка, Новоосинове, Петрівка, Петропавлівка, Піщане, Пристін, Смородьківка.
Лозівський район
Лозова
Панютине
Катеринівка
Краснопавлівка
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Лозівського району
Артільне, Бунакове, Комсомольське, Миколаївка, Надеждівка, Нова Іванівка, Нова Мечебилівка, Орілька, Павлівка Друга, Перемога, Полтавське, Різдвянка, Смирнівка.
Нововодолазький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Нововодолазького району
Бірки, Знам’янка, Караван, Княжне, Мелихівка, Одринка, Ордівка, Охоче, Просяне, Рокитне, Станичне, Стара Водолага, Старовірівка, Утківка.
Первомайський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Первомайського району
Берека, Верхній Бишкин, Верхня Орілька, Дмитрівка, Єфремівка, Закутнівка, Киселі, Михайлівка, Одрадове, Олексіївка, Ржавчик, Роздолля, Суданка.
Сахновщинський район
Сахновщина
Багата Чернещина
Лебедівка
Огіївка
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Сахновщинського району
Аполлонівка, Володимирівка, Дар-Надежда, Дубові Гряди, Катеринівка, Лигівка, Новоолександрівка, Нова Чернещина, Олійники, Тавежня.
Харківський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Харківського району
Бабаї, Безлюдівка, Березівка, Буди, Васищеве, Beселе, Високий, Жовтневе, Коротич, Кулиничі, Лизогубівка, Липці, Мороховець, Південний, Пісочин, Покотилівка, Пономаренки, Рогань, Руські Тишки, Сороківка, Тернова, Хорошеве, Циркуни, Яковлівка.
Чугуївський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Чугуївського району
Артемівка, Базаліївка, Введенка, Велика Бабка, Волохів Яр, Гарашківка, Гракове, Есхар, Камяна Яруга, Коробочкине, Кочеток, Лебяже, Малинівка, Молодове, Мосьпанове, Новопокровка, Новий Бурлук, Стара Гнилиця, Стара Покровка, Тетлега, Чкаловське, Юрченкове.
Шевченківський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Шевченківського району
Аркадівка, Безм’ятежне, Березівка, Богодарівка, Василенкове, Великі Хутори, Гетьманівка, Новомиколаївка, Олександрівка, Старовірівка, Федорівка.