Хмельницька область
Хмельницька область
Клімат і рельєф Хмельницької області. Історія заселення
Хмельниччина у епоху ранніх феодальних відносин
Хмельницька область на початку капіталістичних відносин
Освіта і культура на Поділлі в епоху феодалізму
Економічний і політичний стан Хмельницької області наприкінці XIX століття
Революційний рух на Хмельниччині на початку XX століття
Економічний і політичний стан Хмельницької області на початку XX століття
Хмельницька область в боротьбі з австро-німецької інтервенцією
Відбудова народного господарства на Поділлі
Економічний і політичний стан Хмельниччини перед війною
Хмельницька область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства на Хмельниччини
Сьогоднішній день Хмельницької області
Хмельницький
Хмельницький у XVIII-XIX столітті
Хмельницький наприкінці XIX століття на початку XX століття
Хмельницький в боротьбі з австро-німецької інтервенцією
Мирне будівництво в Хмельницькому
Хмельницький у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Хмельницького
Хмельницький росте і розвивається
Білогірський район
Населені пункти, центри сільських Рад Білогірського району
Вільшаниця, Воробіївка, В’язовець, Гулівці, Денисівка, Дзвінки, Довгалівка, Залужжя, Йосипівці, Квітневе, Кур’янки, Мала Боровиця, Мокроволя, Переросле, Сивки, Ставищани, Сушівці, Хорошів, Юрівка.
Віньковецький район
Населені пункти, центри сільських Рад Віньковецького району
Адамівка, Великий Олександрів, Говори, Дашківці, Женишківці, Зоряне, Карачіївці, Майдан-Олександрівський, Нетечинці, Охрімівці, Петрашівка, Покутинці, Яснозір’я.
Волочиський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Волочиського району
Авратин, Богданівка, Бокиївка, Бронівка, Бубнівка, Війтівці, Гарнишівка, Завалійки, Зайчики, Зелена, Клинини, Кривачинці, Купіль, Личівка, Ожигівці, Павликівці, Пахутинці, Писарівка, Поляни, Попівці, Порохня, Рябіївка, Сарнів, Соломна, Трительники, Федірки, Чернява, Чухелі, Ясне, Яхнівці.
Городоцький район
Населені пункти, центри сільських Рад Городоцького району
Бедриківці, Бубнівка, Варівці, Великий Карабчіїв, Велика Яромирка, Веселець, Жищинці, Іванківці, Кам’янка, Клинове, Кузьмин, Купин, Курівка, Лісогірка, Немиринці, Нове Поріччя, Остапківці, Підлісний Олексинець, Пільний Олексинець, Радковиця, Скипче, Стара Пісочна, Тростянець, Хмелівка, Хоптинці, Чорниводи, Юринці.
Деражнянський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Деражнянського району
Богданівці, Божиківці, Вовковинці, Волоське, Галузинці, Гатна, Городище, Загінці, Згарок, Зяньківці, Кальна, Клопотівці, Копачівка, Коржівці, Коричинці, Лозове, Мазники, Майдан-Чернелевецький, Маниківці, Нижнє, Пилипи, Радівці, Шпичинці, Яблунівка, Явтухи.
Дунаєвецький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Дунаєвецького району
Балин, Велика Побійна, Великий Жванчик, Вихрівка, Воробіївка, Гірчична, Голозубинці, Гута-Яцьковецька, Дунаївці, Залісці, Зеленче, Іванківці, Кривчик, Лисець, Лошківці, Мала Кужелівка, Мала Побіянка, Маліївці, Миньківці, Михайлівка, Міцівці, Морозів, Нестерівці , Підлісний Мукарів, Рудка, Сивороги, Смотрич, Сокілець, Стара Гута, Тинна, Томашівка, Чаньків.
Ізяславський район
Населені пункти, центри сільських Рад Ізяславського району
Білеве, Білотин, Борисів, Великі Пузирки, Двірець, Дертка, Клубівка, Кунів, Ліщани, Лютарка, Мислятин, Мякоти, Нове Село, Плужне, Поліське, Путринці, Радошівка, Ріпки, Сахнівці, Сошне, Теліжинці, Тернавка, Топори, Христівка, Шекеринці, Щурівці.
Кам’янець-Подільський район
Кам’янець—Подільський
Жванець
Нігин
Оринин
Стара Ушиця
Населені пункти, центри сільських Рад Кам’янець-Подільського району
Беликозалісся, Врублівці, Голосків, Грушка, Гуменці, Дерев’яне, Довжок, Залісся Перше, Кадиївці, Калачківці, Китайгород, Колибаївка, Крушанівка, Кульчіївці, Ластівці, Малинівці, Підпилип’я, Подільське, Привороття, Рихта, Руда, Слобідка-Кульчієвецька, Слобідка-Рихтівська, Сокіл, Супрунківці, Теремці, Устя, Ходорівці, Чабанівка, Шустівці.
Красилівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Красилівського району
Васьківчики, Великі Зозулинці, Велика Медведівка, Велика Салиха, Веселівка, Волиця, Гриценки, Западинці, Заслучне, Заставки, Корчівка, Котюржинці, Кременчуки, Криворудка, Кузьмин, Кульчини, Лагодинці, Ледянка, Мала Клітна, Митниці, Печеське, Севрюки, Терешки, Чернелівка, Щиборівка, Яворівці.
Летичівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Летичівського району
Буцні, Волосівці, Горбасів, Гречинці, Грушківці, Козачки, Кудинка, Майдан-Вербецький, Попівці, Рудня, Сахни, Снітівка, Требухівці, Чапля, Шрубків, Ялинівка, Ярославка.
Новоушицький район
Населені пункти, центри сільських Рад Новоушицького району
Борсуки, Браїлівка, Вахнівці, Вільховець, Глибочок, Глібів, Заміхів, Івашківці, Косиківці, Куражин, Куча, Лоївці, Мала Стружка, Отроків, Песець, Пилипківці, Пилипи-Хребтіївські, Ставчани, Струга.
Полонський район
Населені пункти, центри сільських Рад Полонського району
Бражинці, Буртин, Велика Березна, Великі Каленичі, Котелянка, Котюржинці, Кустівці, Мала Шкарівка, Микулин, Новолабунь, Новоселиця, Онацьківці, Роговині.
Славутський район
Населені пункти, центри сільських Рад Славутського району
Варварівка, Великий Правутин, Великий Скнит, Волиця, Ганиопіль, Головлі, Довжки, Жовтневе, Іванівка, Киликіїв, Красностав, Крупець, Кутки, Лисиче, Малий Скнит, Миньківці, Мирутин, Мухарів, Нетішин, Ногачівка, Полянь, Старий Кривин, Улашанівка, Хвощівка, Хоняків, Хоровець, Цвітоха.
Старокостянтинівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Старокостянтинівського району
Баглаї, Березне, Великі Мацевичі, Великий Чернятин, Веснянка, Вишнопіль, Григорівка, Губча, Ілляшівка, Іршики, Капустин, Киселі, Ладиги, Левківка, Миролюбне, Морозівка, Немиринці, Огіївці, Пашківці, Пеньки, Радківці, Самчики, Самчинці, Сахнівці, Сербинівка, Сковородки, Старий Остропіль, Стецьки, Чорна.
Старосинявський район
Населені пункти, центри сільських Рад Старосинявського району
Адампіль, Бабине, Залісся, Заставці, Івки, Лисанівці, Мшанець, Нова Синявка, Ожарівка, Паплинці, Пасічна, Пилявка, Сьомаки, Харківці, Цимбалівка.
Теофіпольський район
Населені пункти, центри сільських Рад Теофіпольського району
Великий Лазучин, Волиця-Польова, Гаврилівка, Гальчинці, Ільківці, Карабіївка, Лідихівка, Мануїльське, Михиринці, Новоставці, Ординці, Поляхове, Човгузів, Шибена.
Хмельницький район
Населені пункти, центри сільських Рад Хмельницького району
Андрійківці, Антонівка, Аркадіївці, Водички, Гвардійське, Гелетинці, Гнатівці, Давидківці, Жучківці, Захарівці, Колибань, Копистин, Лісові Гринівці, Малашівці, Малиничі, Масівці, Миколаїв, Немичинці, Олешин, Осташки, Пархомівці, Пашківці, Педоси, Печеськи, Пирогівці, Райківці, Ружичанка, Ставчинці, Стуфчинці, Терешівці, Чабани, Черепівка, Шаровечка.
Чемеровецький район
Населені пункти, центри сільських Рад Чемеровецького району
Біла, Вівся, Вільхівці, Голенищеве, Гуків, Гусятин, Жердя, Зарічанка, Іванівці, Кормильча, Кугаївці, Кутківці, Пукляки, Свіршківці, Слобідка-Смотрицька, Сокиринці, Хропотова, Цикова, Черче, Чорна, Шидлівці, Юрківці.
Шепетівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Шепетівського району
Велика Рішнівка, Велика Шкарівка, Вербівці, Вовківці, Городище, Городнявка, Дубіївка, Коськів, Корчик, Лавринівці, Ленківці, Михайлючка, Мокіївці, Новичі, Пліщин, Рилівка, Серединці, Судилків, Устянівка, Хролин, Чотирбоки.
Ярмолинецький район
Ярмолинці
Михайлівка
Солобківці
Населені пункти, центри сільських Рад Ярмолинецького району
Антонівці, Баламутівка, Баранівка, Буйволівці, Вербка, Вербка-Мурована, Глушківці, Кадиївка, Михалківці, Москалівка, Пасічна, Правдівка, Проскурівка, Савинці, Скаржниці, Соколівка, Соснівка, Стріхівці, Сутківці, Томашівка, Шарівка, Ясенівка.