Полтавська область
Полтавська область
Клімат і рельєф Полтавської області. Історія заселення Полтавщини
Полтавська область в епоху феодальних відносин
Соціально-економічний стан Полтавщини в ХІХ столітті
Розвиток промисловості Полтавщини в другій половині XIX — на початку XX ст.
Революційний рух на Полтавщині на початку XX століття
Боротьба за встановлення радянської влади на Полтавщині
Відбудова народного господарства на Полтавщині
Полтавська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства Полтавської області
Сьогоднішній день Полтавської області
Полтава
Виникнення і розвиток міста Полтава
Полтавська битва
Економічний, політичний та культурний розвиток Полтави в XVIII-XIX ст.
Революційний рух в Полтаві на початку XX століття
Освіта і культура Полтави на початку XX ст.
Полтава і Велика Жовтнева соціалістична революція
Полтава в боротьбі з військами Денікіна
Відбудова народного господарства Полтави
Полтава у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Полтави
Сьогоднішнє життя Полтави
Великобагачанський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Великобагачанського району
Багачка Перша, Балаклія, Білоцерківка, Гоголеве, Кротівщина, Мар’янське, Матяшівка, Мостовівщина, Остап’є, Поділ, Радивонівка, Рокита, Широка Долина, Якимове.
Гадяцький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Гадяцького району
Березова Лука, Біленченківка, Бобрик, Великі Будища, Гречанівка, Книшівка, Красна Лука, Краснознаменка, Лисівка, Мартинівка, Петрівка-Роменська, Плішивець, Рашівка, Римарівка, Розбишівка, Ручки, Сари, Сватки, Середняки, Соснівка, Харківці.
Глобинський район
Глобине
Великі Кринки
Градизьк
Майжелія
Федорівка (Фидрівка)
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Глобинського району
Бабичівка, Броварки, Бугаївка, Горби, Гриньки, Жуки, Землянки, Зубані, Іванове Селище, Кирияківка, Куп’євате, Липове, Обознівка, Петрівка, Пироги, Погреби, Пронозівка, Пустовійтове, Святилівка, Фрунзівка.
Гребінківський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Гребінківського району
Березівка, Григорівка, Короваї, Майорщина, Наталівка, Овсюки, Олександрівка, Перше Травня, Слободо-Петрівка, Тарасівка, Ульяновка.
Диканський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Диканського району
Андріївка, Байрак, Балясне, Велика Рудка, Водяна Балка, Надежда, Орданівка, Стасі.
Зінківський район
Зіньків
Лютенські Будища
Опішня
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Зіньківського району
Артелярщина, Батьки, Бірки, Бобрівник, Велика Павлівка, Дейкалівка, Загрунівка, Кирило-Ганнівка, Комсомольське, Малі Будища, Першотравневе, Пишненки, Покрівське, Полівка, Ступки, Тарасівка, Удовиченки, Човно-Федорівка, Шилівка.
Карлівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Карлівського району
Білухівка, Варварівка, Верхня Ланна, Климівка, Лип’янка, Максимівка, Мар’янівка, Нижня Ланна, Попівка, Федорівка.
Кобеляцький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Кобеляцького району
Білики, Бродщина, Бутенки, Вільховатка, Григоро-Бригадирівка, Дашківка, Золотарівка, Іванівка, Кірове, Комендантівка, Красне, Марківка, Озера, Орлик, Світлогірське, Чорбівка, Шенгури.
Козельщинський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Козельщинського району
Бреусівка, Василівка, Висока Вакулівка, Говтва, Лутовинівка, Нова Галещина, Піски, Пригарівка.
Котелевський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Котелевського району
Більськ, Велика Рублівка, Деревки, Козлівщина, Мала Рублівка, Микілка, Милорадове, Михайлівка Перша.
Кременчуцький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Кременчуцького району
Білецьківка, Дзержинське, Дмитрівка, Заруддя, Кам’яні Потоки, Максимівка, Недогарки, Пришиб, Рокитне, Салівка, Червона Знам’янка, Ялинці.
Лохвицький район
Лохвиця
Сенча
Харківці
Червонозаводське
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Лохвицького району
Безсали, Бербениці, Білогорілка, Бодаква, Брисі, Васильки, Гамаліївка, Ісківці, Корсунівка, Луценки, Лука, Перевалівка, Піски, Погарщина, Риги, Свиридівка, Токарі, Яхники.
Лубенський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Лубенського району
Біївці, Вовчик, Духове, Ісківці, Калайдинці, Литвяки, Мацківці, Мгар, Михнівці, Нижній Булатець, Новаки, Оріхівка, Остапівка, Снітин, Тарандинці, Тишки, Хорошки, Шеки, Шершнівка.
Машівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Машівського району
Андріївка, Базилевщина, Дмитрівка, Коновалівка, Кустолове-Суходілка, Мала Нехвороща, Михайлівка, Новий Тагамлик, Павлівка, Ряське, Сахновщина, Селещина, Старицьківка.
Миргородський район
Миргород
Велика Обухівка
Великі Сорочинці
Зубівка
Комишня
Хомутець
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Миргородського району
Великий Байрак, Гаркушинці, Дібрівка, Зуївці, Кибинці, Клюшниківка, Мальці, Остапівка, Петрівці, Полив’яне, Попівка, Почапці, Ромодан, Савинці, Солонці, Черевки, Черкащани, Шахворостівка, Ярмаки.
Новосанжарський район
Нові Санжари
Мала Перещепина
Нехвороща
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Новосанжарського району
Великий Кобелячок, Великі Солонці, Горобці, Драбинівка, Канави, Крута Балка, Кунцеве, Кустолове, Лелюхівка, Малий Кобелячок, Маячка, Полузір’я, Решетники, Руденківка, Соколова Балка, Стовбина Долина, Суха Маячка.
Оржицький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Оржицького району
Воронинці, Денисівка, Заріг, Золотухи, Круподеринці, Куйбишеве, Лазірки, Лукім’я, Плехів, Райозеро, Савинці, Сазонівка, Старий Іржавець, Великоселецьке, Чевельча, Черевки, Чутівка, Яблуневе.
Пирятинський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Пирятинського району
Березова Рудка, Білоцерківці, Велика Круча, Грабарівка, Давидівка, Дейманівка, Каплинці, Малютинці, Сасинівка, Смотрики, Теплівка, Харківці.
Полтавський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Полтавського району
Абазівка, Великий Тростянець, Гожули, Заворскло, Кротенки, Микільське, Новоселівка, Рунівщина, Супрунівка, Тахтаулове, Черкасівка, Чорноглазівка, Щербані.
Решетилівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Решетилівського району
Братешки, Демидівка, Жовтневе, Кукобівка, Малий Бакай, М’якеньківка, Піщане, Плоске, Потічок, Сухорабівка, Шевченківка.
Семенівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Семенівського району
Біляки, Василівка, Великі Липняги, Веселий Поділ, Горошине, Жовтневе, Заїчинці, Іванівка, Крива Руда, Наріжжя, Очеретувате, Погребняки, Пузирі, Степанівка, Товсте, Устимівка, Худоліївка.
Хорольський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Хорольського району
Андріївка, Березівка, Березняки, Вишняки, Клепачі, Ковалі, Мусіївка, Новачиха, Новоаврамівка, Петрівка, Покровська Багачка, Староаврамівка, Тарасівка, Трубайці, Хильківка, Шишаки, Штомпелівка, Ялосовецьке.
Чорнухинський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Чорнухинського району
Білоусівка, Вороньки, Гільці, Курінька, Луговини, Мелехи, Піски-Удайські, Поставмуки.
Чутівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Чутівського району
Артемівка, Войнівка, Грякове, Іскрівка, Нова Кочубеївка, Филенкове, Флорівка, Черняківка.
Шишацький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Шищацького району
Велика Бузова, Великий Перевіз, Воскобійники, Гоголеве, Жоржівка, Ковалівка, Михайлики, Пришиб, Сагайдак, Федунка, Яреськи.