Вінницька область
Вінницька область
Клімат і рельєф Вінницької області
Історія заселення Вінницької області
Вінницька область під золотою ордою і польсько-литовською владою
Возз’єднання Правобережної України з Лівобережною в складі Росії
Вінницька область в епоху кріпосного права
Вінницька область у період промислового капіталізму (60 — 90-і роки xix століття)
Вінницька область у період буржуазно-демократичних революцій (1900 — 1917 рр.)
Велика Жовтнева соціалістична революція. Встановлення Радянської влади
Вінницька область у роки мирного будівництва (1921 — 1941 рр.)
Вінницька область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства
Вінницька область сьогодні
Вінниця
Історична Вінниця
Вінниця в XVIII і XIX столітті
Велика Жовтнева соціалістична революція i Громадянська війна
Вінниця у роки мирного будівництва (1921 — 1941 рр.)
Вінниця у роки Великої Вітчизняної війни
Вінниця у роки післявоєнного відновлення народного господарства
Вінниця сьогоднішня
Барський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Барського району
Балки, Верхівка, Войнашівка, Володіївці, Гайове, Гармаки, Гулі, Іванівці, Каришків, Комарівці, Копайгород, Кузьминці, Лісове, Лука-Барська, Маньківці, Митки, Першотравневе, Підлісний Ялтушків, Попівці, Сеферівка, Супівка, Терешки, Трудолюбівка, Ходаки, Чемеринське.
Бершадський район
Населені пункти, центри сільських Рад Бершадського району
Баланівка, Бирлівка, Велика Киріївка, Вовчок, Голдашівка, Дяківка, Красносілка, Лісниче, Маньківка, Михайлівка, М’якохід, Осіївка, Поташня, П’ятківка, Серебрія, Серединка, Ставки, Сумівка, Тернівка, Устя, Флорине, Чапаєвка, Чернятка, Яланець.
Вінницький район
Населені пункти, центри сільських Рад Вінницького району
Бохоники, Великі Крушлинці, Вінницькі Хутори, Гавришівка, Гуменне, Іванівка, Ільківка, Комарів, Лаврівка, Лука-Мелешківська, Майдан, Малі Крушлинці, Медвеже Вушко, Мізяківські Хутори, Некрасове, Олександрівка, Оленівка, Парпурівці, Пирогове, Писарівка, Прибузьке, Сосонка, Стадниця, Степанівка, Хижинці, Широка Гребля, Якушинці.
Гайсинський район
Населені пункти, центри сільських Рад Гайсинського району
Бондурі, Бубнівка, Грузьке, Губник, Гунча, Жерденівка, Зятківці, Карбівка, Кіблич, Краснопілка, Кузьминці, Куна, Кунка, Кущинці, Ладижинські Хутори, Митків, Михайлівка, Мітлинці, Нараївка, Носівці, Семирічка, Степашки, Харпачка, Чечелівка, Ярмолинці.
Жмеринський район
Населені пункти, центри сільських Рад Жмеринського району
Біликівці, Браїлів, Демидівка, Дубова, Жуківці, Кам’яногірка, Кармалюкове, Кацмазів, Красне, Кудіївці, Курилівці, Леляки, Людавка, Мовчани, Носківці, Потоки, Почапинці, Рів, Северинівка, Сербинівці, Слобода-Межирівська, Стодульці, Тарасівка, Телелинці, Чернятин.
Іллінецький район
Населені пункти, центри сільських Рад Іллінецького району
Бабин, Балабанівка, Білки, Варварівка, Василівка, Голики, Городок, Джупинівка, Животівка, Жорнище, Заруддя, Кальник, Китайгород, Копіївка, Кошлани, Красненьке, Купчинці, Леухи, Лопатинка, Неменка, Новоживотів, Осична, Підвисоке, Рожична, Розсохувата, Сабарівка, Слободище, Сологубівка, Стрижаків, Тягун, Фронтівка, Хрінівка, Юшківці, Яблуновиця, Якимівка, Якубівка.
Калинівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Калинівського району
Байківка, Глинськ, Голубівка, Гущинці, Дружелюбівка, Дружне, Жигалівка, Жовтневе, Заливанщина, Іванів, Кіровка, Комунарівка, Котюжинці, Лемешівка, Лісова Лисіївка, Люлинці, Мізяків, Нападівка, Нова Гребля, Павлівка, Пиків, Польова Лисіївка, Радівка, Сальник, Хомутинці, Черепашинці, Чернятин.
Козятинський район
Козятин
Бродецьке
Комсомольське
Населені пункти, центри сільських Рад Козятинського району
Безіменне, Білопілля, Вернигородок, Вівсяники, Вовчинець, Воскодавинці, Глухівці, Дубові Махаринці, Жежелів, Журбинці, Збараж, Зозулинці, Йосипівка, Кашперівка, Козятин, Кордишівка, Куманівка, Махаринці, Миколаївка, Михайлин, Непедівка, Перемога, Пиковець, Пляхова, Поличинці, Пузирки, Самгородок, Сестринівка, Сокілець, Сошанське, Флоріанівка, Юрівка.
Крижопільський район
Населені пункти, центри сільських Рад Крижопільського району
Андріяшівка, Вербка, Вільшанка, Гарячківка, Голубече, Городківка, Дахталія, Джугастра, Жабокрич, Кісниця, Красносілка, Крикливець, Куниче, Леонівка, Павлівка, Савчине, Соколівка, Тернівка, Шарапанівка.
Липовецький район
Населені пункти, центри сільських Рад Липовецького району
Біла, Брицьке, Вахнівка, Велика Ростівка, Війтівці, Зозів, Зозівка, Іваньки, Кожанка, Козинці, Костянтинівка, Лозувата, Лукашівка, Нападівка, Нова Прилука, Очитків, Попівка, Приборівка, Росоша, Сиваківці, Скитка, Славна, Стара Прилука, Струтинка, Чагів, Щаслива.
Літинський район
Населені пункти, центри сільських Рад Літинського району
Багринівці, Бірків, Бруслинів, Горбівці, Дашківці, Журавне, Івча, Кожухів, Кулига, Кусиківці, Літинка, Малинівка, Микулинці, Осолинка, Пеньківка, Селище, Сосни, Теси, Шевченка.
Могилів-Подільський район
Могилів-Подільський
Кукавка
Чернівці
Населені пункти, центри сільських Рад Могилів-Подільського району
Бабчинці, Бандишівка, Березівка, Біляни, Борівка, Бронниця, Вендичани, Вила-Ярузькі, Володіївці, Гонтівка, Грушка, Жеребилівка, Карпівка, Козлів, Конева, Кричанівка, Мазурівка, Мервинці, Моївка, Немія, Озаринці, Пилипи, Саїнка, Серебринці, Серебрія, Сказинці, Сліди, Слобода-Яришівська, Сокіл, Суботівка, Сугаки, Тропове, Хоньківці, Юрківці, Яришів, Яруга.
Мурованокуриловецький район
Населені пункти, центри сільських Рад Мурованокуриловецького району
Бахтин, Вербовець, Вищеольчедаїв, Галайківці, Долиняни, Жван, Конищів, Котюжани, Курашівці, Лучинець, Лучинчик, Михайлівці, Наддністрянське, Немерче, Обухів, Петримани, Плоске, Попелюхи, Рівне, Роздолівка, Снітків, Степанки.
Немирівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Немирівського району
Байраківка, Боблів, Бондурівка, Велика Бушинка, Вишківці, Вища Кропивна, Вовчок, Воловодівка, Воробіївка, Головеньки, Грабовець, Джуринці, Зарудинці, Зяньківці, Кірове, Ковалівка, Коржівка, Криківці, Кудлаї, Лука, Марксове, Медвежа, Мельниківці, Мухівці, Обідне, Ометинці, Райгород, Рубань, Салинці, Скрицьке, Слобода, Сокілець, Сподахи, Стрільчинці, Чуків, Шолудьки, Юрківці, Язвинки.
Піщанський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Піщанського району
Болган, Гонорівка, Городище, Дмитрашківка, Кукули, Миролюбівка, Рудниця, Рудницьке, Ставки, Студена, Трибусівка, Чорномин, Яворівка.
Погребищенський район
Населені пункти, центри сільських Рад Погребищенського району
Адамівка, Андрушівка, Бабинці, Білашки, Борщагівка, Гопчиця, Дзюньків, Довгалівка, Збаржівка, Малинки, Мончин, Морозівка, Новофастів, Очеретня, Павлівка, Плисків, Розкопане, Саражинці, Скоморошки, Сніжна, Спичинці, Станилівка, Старостинці, Чапаєвка, Черемошне, Чернявка, Човновиця, Ширмівка.
Теплицький район
Населені пункти, центри сільських Рад Теплицького району
Бджільна, Брідок, Велика Мочулка, Веселівка, Залужжя, Кивачівка, Комарівка, Костюківка, Мала Мочулка, Метанівка, Мишарівка, Орлівка, Петрашівка, Побірка, Погоріла, Пологи, Росоша, Сокиряни, Степанівка, Стражгород, Тополівка, Шиманівка.
Тиврівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Тиврівського району
Бушинка, Василівка, Велика Вулига, Витава, Ворошилівка, Гришівці, Дзвониха, Жахнівка, Краснянка, Марківка, Нове Місто, Пилява, Рахни-Польові, Селище, Строїнці, Сутиски, Тростянець, Черемошне, Шендерів, Яришівка.
Томашпільський район
Населені пункти, центри сільських Рад Томашпільського району
Антонівка, Велика Русава, Вербова, Гнатків, Горишківка, Колоденка, Комаргород, Липівка, Марківка, Нетребівка, Олександрівка, Паланка, Пеньківка, Пилипи-Борівські, Ракова, Рожнятівка, Стіна, Яланець.
Тростянецький район
Населені пункти, центри сільських Рад Тростянецького району
Буди, Верхівка, Глибочок, Гордіївка, Ілляшівка, Капустяни, Летківка, Мала Стратіївка, Олександрівка, Оляниця, Савинці, Торканівка, Тростянчик, Цибулівка, Четвертинівка.
Тульчинський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Тульчинського району
Бортники, Ганнопіль, Дранка, Журавлівка, Заозерне, Зарічне, Калініне, Кирнасівка, Клебань, Копіївка, Крищинці, Лука-Жабокрицька, Михайлівка, Нестерварка, Печера, Суворовське, Тарасівка, Торків, Холодівка, Юрківка.
Хмільницький район
Населені пункти, центри сільських Рад Хмільницького району
Березна, Великий Митник, Великий Острожок, Вишенька, Голодьки, Жданівка, Качанівка, Колибабинці, Крижанівка, Кропивна, Кустівці, Лелітка, Лип’ятин, Лозна, Лозова, Маркуші, Мар’янівка, Петриківці, Порик, Пустовійти, Сальниця, Скаржниці, Соколова, Сулківка, Сьомаки, Терешпіль, Уланів, Широка Гребля.
Чечельницький район
Населені пункти, центри сільських Рад Чечельницького району
Берізки-Чечельницькі, Білий Камінь, Бондурівка, Бритавка, Вербка, Демівка, Каташин, Куренівка, Луги, Любомирка, Рогізка, Стратіївка, Тартак, Червона Гребля.
Шаргородський район
Населені пункти, центри сільських Рад Шаргородського району
Гибалівка, Голинчинці, Деребчин, Жданове, Зведенівка, Івашківці, Калитинка, Клекотина, Козлівка, Копистирин, Лозова, Михайлівка, Носиківка, Пасинки, Пеньківка, Плебанівка, Політанки, Рахни-Лісові, Руданське, Слобода-Шаргородська, Стрільники, Хоменки, Шостаківка, Юліямпіль, Юхимівка.
Ямпільський район
Населені пункти, центри сільських Рад Ямпільського району
Безводне, Буша, Велика Кісниця, Гальжбіївка, Дзигівка, Довжок, Качківка, Клембівка, Михайлівка, Петрашівка, Писарівка, Пороги, Русава, Северинівка, Слобода-Підлісівська, Тростянець, Цекинівка.