Житомирська область
Житомирська область
Клімат і рельєф Житомирської області. Історія заселення Житомирщини
Житомирська область у епоху феодалізма
Економічний і культурний стан Житомирської області у XVII-XIX столітті
Житомирська область у період промислового капіталізму (60 — 90-і роки xix століття)
Житомирська область у період буржуазно-демократичних революцій та громадянської війни
Житомирська область у роки мирного будівництва (1921 — 1941 рр.)
Житомирська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства на Житомирщини
Сьогоднішній день Житомирської області
Житомир
Історичний Житомир
Житомир в XVIII і XIX столітті
Житомир у роки революції i Громадянської війни
Житомир у роки мирного будівництва (1921 — 1941 рр.)
Житомир у роки Великої Вітчизняної війни
Житомир у роки післявоєнного відновлення народного господарства
Андрушівський район
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Андрушівського району
Антопіль, Бровки Перші, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Глинівці, Городківка, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Крилівка, Лебединці, Любимівка, Мала П’ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Павелки, Степок, Червоне, Яроповичі.
Баранівський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Баранівського району
Берестівка, Вірля, Дібрівка, Довбиш, Жари, Зеремля, Йосипівка, Кам’яний Брід, Кашперівка, Марківка, Мар’янівка, Мокре, Першотравенськ, Полянки, Радулин, Рогачів, Смолдирів, Суємці, Хижівка, Ялишів.
Бердичівський район
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Бердичівського району
Бистрик, Буряки, Велика П’ятигірка, Великі Низгірці, Гальчин, Гардишівка, Гришківці, Закутинці, Іванківці, Катеринівка, Красівка, Малосілка, Маркуші, Никонівка, Озадівка, Половецьке, Радянське, Райгородок, Рея, Садки, Скаківка, Скраглівка, Слободище, Старий Солотвин, Терехове, Хажин, Швайківка.
Володарсько-Волинський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Володарсько-Волинського району
Березівка, Давидівка, Дашинка, Дворище, Добринь, Зубринка, Іршанськ, Краївщина, Кропивня, Небіж, Нова Борова, Поромівка, Радичі, Рижани, Суховоля, Топорище, Фасова, Ягодинка.
Дзержинський район
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Дзержинського району
Биківка, Булдичів, Велика Козара, Вільха, Врублівка, Годиха, Кам’янка, Карвинівка, Нивна, Печанівка, Прутівка, Романівка, Садки, Соболівка, Старочуднівська Гута, Червоні Хатки, Ягодинка, Ясногород.
Ємільчинський район
Населені пункти, центри сільських Рад Ємільчинського району
Андрієвичі, Березівка, Березники, Бобриця, Болярка, Будо-Бобриця, Варварівка, Велика Глумча, Велика Цвіля, Великий Яблунець, Зелениця, Киянка, Кочичине, Кривотин, Куліші, Мала Глумча, Миколаївка, Мокляки, Неділище, Осівка, Підлуби, Рихальське, Рудня-Іванівка, Рясне, Серби, Сербо-Слобідка, Сергіївка, Середи, Симони, Сімаківка, Степанівка, Тайки, Усолуси.
Житомирський район
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Житомирського району
Березівка, Буки, Василівка, Вереси, Висока Піч, Глибочиця, Глибочок, Гуйва, Дениші, Зарічани, Іванівка, Іванківці, Кам’янка, Корчак, Ліщин, Лука, Миролюбівка, Озерянка, Оліївка, Піски, Рудня-Городище, Сінгури, Станишівка, Тетерівка, Туровець.
Коростенський район
Населені пункти, центри сільських Рад Коростенського району
Берестовець, Бехи, Білки, Бондарівка, Вигів, Горщик, Давидки, Дідковичі, Каленське, Калинівка, Ковалі, Кожухівка, Купище, Лісівщина, Мала Зубівщина, Мединівка, Межирічка, Мелені, Михайлівка, Новаки, Обиходи, Поліське, Ришавка, Розівка, Сарновичі, Сингаї, Ставище, Стремигород, Сушки, Ходаки, Холосне, Хотинівка, Шершні, Щорсівка.
Коростишівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Коростишівського району
Більківці, Вільнянка, Вільня, Водотиї, Гуменники, Дивин, Кам’яний Брід, Карабачин, Квітневе, Козіївка, Кропивня, Містечко, Нові Озеряни, Озера, Романівка, Садове, Скочище, Слобідка, Соболівка, Солов’ївка, Ставище, Старосільці, Стрижівка, Студениця, Торчин, Харитонівка, Хомутець, Шахворостівка, Щигліївка, Яструбеньки.
Лугинський район
Населені пункти, центри сільських Рад Лугинського району
Бовсуни, Будо-Літки, Великий Дивлин, Жеревці, Калинівка, Красностав, Кремне, Липники, Літки, Остапи, Повч, Путиловичі, Старосілля, Степанівка, Топільня, Червона Волока.
Любарський район
Населені пункти, центри сільських Рад Любарського району
Авратин, Березівка, Бичева, Велика Волиця, Великий Браталів, Великі Деревичі, Веселка, Вигнанка, Гізівщина, Глезне, Липне, Малий Браталів, Меленці, Мотовилівка, Нова Чортория, Панасівка, Пединка, Привітів, Стрижівка.
Малинський район
Населені пункти, центри сільських Рад Малинського району
Барвінки, Березине, Будо-Вороб’ї, Буки, Вишів, Владівка, Ворсівка, Головки, Діброва, Іванівка, Йосипівка, Ксаверів, Любовичі, Малинівка, Морозівка, Недашки, Нові Вороб’ї, Пиріжки, Скурати, Слобідка, Українка, Устинівка.
Народицький район
Населені пункти, центри сільських Рад Народицького району
Болотниця, Великі Кліщі, В’язівка, Голубієвичі, Гуто-Мар’ятин, Давидки, Довгий Ліс, Закусили, Калинівка, Ласки, Любарка, Малі Кліщі, Малі Міньки, Межиліска, Новий Дорогинь, Норинці, Селець, Старий Дорогинь, Христинівка.
Новоград-Волинський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Новоград-Волинського району
Барвинівка, Броники, Броницька Гута, Велика Горбаша, Великий Молодьків, Городниця, Гульськ, Дідовичі, Жолобне, Кикова, Киянка, Кленова, Колодянка, Красилівка, Курчиця, Лебедівка, Лучиця, Майстрів, Мала Цвіля, Несолонь, Орепи, Пилиповичі, Піщів, Повчине, Поліянівка, Романівка, Середня Деражня, Стриєва, Сусли, Теснівка, Токарів, Тупальці, Федорівка, Червона Воля, Чижівка.
Овруцький район
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Оруцького району
Бігунь, Бондарі, Велика Фосня, Велика Хайча, Велика Чернігівка, Виступовичі, Гладковичі, Городець, Гошів, Журба, Ігнатпіль, Кирдани, Левковичі, Липські Романи, Листвин, Лучанки, Можари, Невгоди, Нові Велідники, Норинськ, Першотравневе, Підруддя, Піщаниця, Покалів, Раківщина, Рудня, Слобода, Усове, Хлупляни, Черевки, Черепин, Шоломки.
Олевський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Олевською району
Білокоровичі, Варварівка, Діброва, Жовтневе, Жубровичі, Журжевичі, Замисловичі, Зольня, Зубковичі, Кам’янка, Кишин, Комсомольське, Лопатичі, Майдан, Нові Білокоровичі, Новоозерянка, Радовель, Стовпинка, Сущани, Тепениця, Хочине, Юрове.
Попiльнянський район
Населені пункти, центри сільських Рад Попільнянського району
Андрушки, Білки, Василівка, Великі Лісівці, Голуб’ятин, Єрчики, Жовтневе, Котлярка, Красногірка, Криве, Липки, Лучин, Макарівка, Миролюбівка, Новоселиця, Паволоч, Парипси, Попільня, Почуйки, Романівка, Саверці, Сокільча, Ставище, Строків, Сущанка, Турбівка, Харліївка.
Радомишльський район
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Радомишльського району
Біла Криниця, Білка, Борщів, Велика Рача, Верлок, Вихля, Вишевичі, Гута-Потіївська, Забілоччя, Заболоть, Заньки, Кичкирі, Котівка, Кочерів, Леніне, Лутівка, Макалевичі, Миньківка, Мірча, Нова Буда, Осички, Пилиповичі, Потіївка, Раковичі, Чайківка.
Ружинський район
Населені пункти, центри сільських Рад Ружинського району
Березянка, Бистрик, Бистріївка, Білилівка, Вербівка, Вишневе, Вільнопілля, Вчорайше, Голубівка, Городок, Дерганівка, Зарудинці, Карабчиїв, Княжики, Крилівка, Мала Чернявка, Мовчанівка, Немиринці, Огіївка, Рогачі, Роставиця, Топори, Чорнорудка, Шпичинці, Ягнятин.
Червоноармійський район
Населені пункти, центри сільських Рад Червоноармійського району
Андріївка, Бабичівка, Великий Луг, В’юнки, Зелена Поляна, Івановичі, Колодіївка, Кошелівка, Курне, Мартинівка, Новий Завод, Очеретянка, Старий Майдан, Стрибіж, Теньківка, Тетірка, Чернявка.
Черняхівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Черняхівського району
Андріївка, Бежів, Велика Горбаша, Видибор, Високе, Вільськ, Горбулів, Городище, Дівочки, Жадьки, Забріддя, Зороків, Клітище, Пекарщина, Новопіль, Очеретянка, Сали, Селець, Селянщина, Сліпчиці, Стирти, Троковичі.
Чуднівський район
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Чуднівського району
Бабушки, Будичани, Бурківці, Вільшанка, Галіївка, Дриглів, Дубище, Жеребки, Іванопіль, Карпівці, Кілки, Красногірка, Краснопіль, Красносілка, Мала Волиця, Молочки, Носівка, П’ятка, Рачки, Стетківці, Троща, Турчинівка, Тютюнники.