Київська область

Від редакційної колегії
Київська область

Баришівський район

Баришівка
Березань
Населені пункти, центри сільських Рад Баришівського району

Бзів, Веселинівка, Войкове, Волошинівка, Гостролуччя, Дернівка, Жуківка, Лехнівка, Лукаші, Лук’янівка, Мала Супоївка, Масківці, Морозівка, Паришків, Перемога, Поділля, Сезенків, Селище, Семенівка, Сулимівка, Усівка, Хмельовик, Ярешки.

Білоцерківський район

Біла Церква
Узин
Матюші
Населені пункти, центри сільських Рад Білоцерківського району

Бикова Гребля, Блощинці, Василів, Вільна Тарасівка, Дрозди, Іванівка, Йоси­півка, Коженики, Ма­кіївка, Мала Антонівка, Мала Вільшанка, Михайлівка, Озерна, Олійникова Слобода, Острійки, Пилипча, Піщана, Поправка, Потіївка, Розаліївка, Сорокотяги, Сухоліси, Тарасівка, Томилівка, Трушки, Фастівка, Фесюри, Фурси, Храпачі, Чепиліївка, Чупира, Шкарівка, Яблунівка.

Богуславський район

Богуслав
Ісайки
Медвин
Населені пункти, центри сільських Рад Богуславського району

Біївці, Бране Поле, Вільховець, Дибинці, Дмитренки, Іванівка, Киданівка, Мисайлівка, Митаївка, Ми­хайлівка, Москаленки, Побе­режна, Розкопанці, Саварка, Синиця, Тептіївка, Хохітва, Шупики, Щербашинці.

Бориспільський район

Бориспіль
Вишеньки
Населені пункти, центри сільських Рад Бориспільського району

Бортничі, Велика Олександрівна, Вороньків, Глибоке, Гнідин, Головурів, Дударків, Іванків, Кірове, Любарці, Мартусівка, Проців, Рогозів, Сеньківка, Сошників, Старе.

Бородянський район

Бородянка
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Бородянського району

Бабинці, Блиставиця, Дру­жня, Жовтневе, Загальці, Здвижівка, Качали, Клавдієво-Тарасове, Козинці, Луб’янка, Майданівка, Мигалки, Микуличі, Мирча, Небрат, Немішаєве, Нова Гребля, Пилиповичі, Пісківка, Шибене.

Броварський район

Бровари
Гоголів
Населені пункти, центри сільських Рад Броварського району

Бобрик, Богданівка, Велика Димерка, Жердова, Заворичі, Зазим’я, Калинівка, Калита, Княжичі, Красилівка, Літки, Літочки, Мокрець, Плоске, По­греби, Пухівка, Рожни, Рудня, Русанів, Світильне, Семиполки, Требухів, Троєщина, Шевченкове.

Васильківський район

Васильків
Гребінки
Ксаверівка
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Васильківського району

Барахти, Велика Бугаївка, Велика Вільшанка, Велика Солтанівка, Вільшанська Новоселиця, Вінницькі Стави, Гвоздів, Глеваха, Данилівка, Дзвінкове, Западинка, Застугна, Здорівка, Іванковичі, Калинівка, Ковалівка, Кодаки, Крушинка, Лосятин, Мала Солтанівка, Мар’янівка, Митниця, Пінчуки, Плесецьке, Погреби, Пологи, Порадівка, Саливонки, Соколівка, Тростинка, Устимівка, Шевченківка, Яцьки.

Володарський район

Володарка
Городище-Пустоварівське
Населені пункти, центри сільських Рад Володарського району

Березна, Біліївка, Гайворон, Завадівка, Зрайки, Капустинці, Косівка, Лобачів, Логвин, Мармуліївка, Матвіїха, Ожегівка, Пархомівка, Рачки, Рогізна, Рубченки, Руде Село, Тадіївка, Тарган.

Іванківський район

Іванків
Населені пункти, центри сільських Рад Іванківського району

Блідча, Богдани, Варівськ, Вахівка, Димарка, Жміївка, Кропивня, Кухарі, Любимівка, Макарівка, Мусійки, Обуховичі, Олива, Оране, Піски, Прибірськ, Рови, Розважів, Рудня-Димерська, Сидоровичі, Старі Соколи, Термахівка, Тетерівське, Феневичі, Шпилі.

Ірпінь

Населені пункти, центри селищних Рад, підпорядкованих Ірпінській міській Раді

Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське.

Кагарлицькі район

Кагарлик
Ржищів
Стави
Населені пункти, центри сільських Рад Кагарлицького району

Балико-Щучинка, Бендюгівка, Бурти, Великі Прицьки, Горо­хове, Горохуватка, Гребені, Демівщина, Жовтневе, Кадомка, Кузьминці, Леонівка, Ліщинка, Мирівка, Новосілки, Переселення, Півці, Расавка, Слобода, Стайки, Стрітівка, Сущани, Халча, Черняхів, Шпендівка, Шубівка, Яблунівка.

Києво-Святошинський район

Боярка
Вишгород
Димер
Білогородка
Демидів
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Києво-Святошинського району

Абрамівка, Бузова, Вишневе, Вища Дубечня, Віта-Поштова , Гаврилівка, Гатне, Гореничі, Горенка, Жукин, Жуляни, Забір’я, Катюжанка, Княжичі, Козаровичі, Крюківщина, Лебедівка, Литвинівка, Личанка, Лютiж, Микільська Борщагівка, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосiлки, Петропавлівська Борщагівка, Пет­рушки, Пірнове, Синяк, Софіївська Борщагівка, Старі Петрівці, Сувид, Сухолуччя, Тарасівка, Толокунь, Ходосівка, Хотів, Хотянівка, Шпитьки, Ясногородка.

Макарівський  район

Макарів
Бишів
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Макарівського району

Андріївка, Борівка, Великий Карашин, Весела Слобода, Гавронщина, Грузьке, Забуяння, Кодра, Козичанка, Колонщина, Комарівка, Копилів, Королівка, Липівка, Лишня, Макарівська Буда, Мар’янівка, Мостище, Мотижин, Наливайківка, Небелиця, Ніжиловичі, Новосілки, Пашківка, Плахтянка, Рожів, Ситняки, Соснівка, Фасова, Чорногородка, Юрівка, Яблунівка, Ясногородка.

Миронівський район

Миронівка
Маслівка
Населені пункти, центри сільських Рад Миронівського району

Ведмедівка, Вікторівка, Владиславка, Грушів, Ємчиха, Зеленьки, Карапиші, Кип’ячка, Козин, Македони, Малий Букрин, Олексан­дрівка, Пії , Потік, Пустовіти, Росава, Тулинці, Шандра, Юхни, Яхни.

Обухівський район

Обухів
Григорівка
Трипілля
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Обухівського району

Великі Дмитровичі, Верем’я, Витачів, Дерев’яна, Деремезна, Долина, Жуківці, Козин, Копачів, Красне Перше, Красне Друге, Красна Слобідка, Мала Вільшанка, Перегонівка, Підгірці, Семенівка, Старі Безрадичі, Укра­їнка, Халеп’я, Щербанівка.

Переяслав-Хмельницький район

Переяслав-Хмельницький
Жовтневе
Населені пункти, центри сільських Рад Переяслав-Хмельницького району

Велика Каратуль, В’юнище, Гланишів, Горбані, Григорівка, Дем’янці, Дениси, Дівички, Єрківці, Лецьки, Мала Каратуль, Переяслав­ське, Пологи-Вергуни, Пологи-Яненки, Помоклі, Пристроми, Соснова, Стовп’яги, Ташань, Хоцьки.

Поліський район

Поліське
Населені пункти, центри селищної та сіль­ських Рад Поліського району

Бобер, Буда-Варовичі, Варовичі, Вільча, Вовчків, Городещина, Денисовичі, Діброва, Жовтневе, Зали­шани, Кливини, Красятичі, Луб’янка, Луговики, Максимовичі, Мартиновичі, Мар’янівка, Млачівка, Новий Мир, Рагівка, Радника, Стещина, Тараси, Шкнева.

Рокитнянський район

Рокитне
Телешівка
Населені пункти, центри сільських Рад Рокитнянського району

Бирюки, Житні Гори, Запруддя, Луб’янка, Макіївка, Мовчанівка, Насташка, Ольшаниця, Острів, Ромашки, Савинці, Синява, Шарки.

Сквирський район

Сквира
Великополовецьке
Шамраївка
Населені пункти, центри сільських Рад Сквирського району

Антонів, Буки, Великі Єрчики, Горобіївка, Домантівка, Дулицьке, Кам’яна Гребля, Красноліси, Кривошиїнці, Ленінське, Малі Єрчики, Малі Лисівці, Мала Михай­лівка, Мовчанівка, Оріховець, Пищики, Пустоварівка, Рогізна, Самгородок, Селезанівка, Таборів, Тхорівка, Шаліївка, Шапіївка.

Ставищенський район

Ставище
Іванівка
Населені пункти, центри сільських Рад Ставищенського району

Антонівка, Бесідка, Брилівка, Василиха, Винарівка, Гейсиха, Гостра Могила, Журавлиха, Красилівка, Кривець, Попружна, Роз­кішна, Розумниця, Сніжки, Станіславчик, Стрижавка, Торчиця, Юрківка, Ясенівка.

Таращанський район

Тараща
Ківшувата
Лісовичі
Населені пункти, центри сільських Рад Таращанського району

Велика Березянка, Велика Вовнянка, Кирдани, Косяківка, Круті Горби, Лука, Лук’янівка, Петрівське, Плоске, Ріжки, Салиха, Северинівка, Станишівка, Степок, Чапаєвка, Чернин.

Тетіївський район

Тетіїв
Кашперівка
Населені пункти, центри сільських Рад Тетіївського району

Бурківці, Високе, Галайки, Голодьки, Горошків, Денихівка, Дзвеняче, Дібрівка, Клюки, Кошів, Ненадиха, П’ятигори, Росішки, Скибинці, Стадниця, Степове, Тайниця, Теліжинці, Черепин.

Фастівський район

Фастів
Триліси
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Фастівського району

Борова, Бортники, Велика Снітинка, Великі Гуляки, Веприк, Волиця, Дідівщина, Дмитрівка, Дорогинка, Кожанка, Мала Снітинка, Малополовецьке, Мотовилівська Слобідка, Оленівка, Паляничинці, Пилипівка, Пришивальня, Скригалівка, Томашівка, Фастівець, Червона Мотовилівка, Яхни.

Чорнобильський район

Чорнобиль
Горностайпіль
Населені пункти, центри сільських Рад Чорнобильського району

Дитятки, Залісся, Замошня, Зимовище, Зорин, Іллінці, Копачі, Корогод, Крива Гора, Купувате, Ладижичі, Машеве, Новошепеличі, Опачичі, Паришів, Річиця, Розсоха, Старі Шепеличі, Стечанка, Страхолісся, Теремці, Терехів, Товстий Ліс, Чапаєвка, Черевач, Чистогалівка.

Яготинський район

Яготин
Згурівка
Населені пункти, центри сільських Рад Яготинського   району

Аркадіївка, Безуглівка, Богда­нівка, Годунівка, Жовтневе, Жоравка, Засупоївка, Капустинці, Красне, Кулябівка, Лемешівка, Лизогубова Слобода, Лозовий Яр, Мала Березанка, Ничипорівка, Нова Олександрівка, Нова Оржиця, Панфили, Пасківщина, Райківщина, Середівка, Сотниківка, Стара Ор­жиця, Сулимівка, Супоївка, Турівка, Фарбоване, Черевки, Черняхівка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарии:

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: