Донецька область

Від редакційної колегії тому

Донецька область

Історія виникнення та заселення Донеччини
Донеччина наприкінці XVIII — початку XIX ст
Донецька область у епоху капіталістичних відносин
Революційний рух на Донеччині на початку XX століття
Донецька область в боротьбі з німецькою окупацією. Боротьба з військами Денікіна
Відбудова народного господарства на Донеччіні
Донецька область у роки мирного будівництва (1920 — 1941 рр.)
Донецька область у роки Великої Вітчизняної війни
Відродження Донецького басейну
Сьогоднішній день Донецької області

Донецьк

Виникнення і розвиток міста Донецьк
Наростання робітничого руху на Донбасі
Донецьк і Велика Жовтнева соціалістична революція
Боротьба дончан проти німецької інтервенції і банд Денікіна
Відновлення Донецька після громадянської війни
Донецьк у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Донецька
Сьогоднішнє життя Донецька

Амвросіївський район

Амвросіївка
Благодатне

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Амвросіївського району

Артемівка, Білоярівка, Васи­лівка, Войковський, Григо­рівка, Єлизавето-Миколаївка, Зелене, Кутейникове, Лисиче, Многопілля, Степано-Кринка, Успенка.

Артемівський район

Артемівськ — місто обласного підпорядкування
Карло-Лібкнехтівськ
Покровське

Населені пункти, центри міських та сіль­ських Рад Артемівського району

Берестове, Васюківка, Верхньокам’янське, Володимирівка, Зайцеве, Званівка, Калинівка, Калініна, Кли­нове, Кодема, Красне, Луганське, Міньківка, Новогригорівка, Новолуганське, Парасковіївка, Різниківка, Роздолівка, Серебрянка, Ча­сів Яр, Яма.

Великоновосілківський район

Велика Новосілка
Старомлинівка

Населені пункти, центри сільських Рад Великоновосілківського району

Андріївка, Богатир, Євгенів­ка, Зелене Поле, Іскра, Комар, Костянтипопіль, Кра­сна Поляна, Новопетриківка, Октябрське, Піддубне, Старомайорське, Шахтарське, Шев­ченко.

Волноваський район

Волноваха

Населені пункти, центри міської, селищ­них і сільських Рад Волноваського району

Анадоль, Андріївка, Благо­датне, Валер’янівка, Володими­рівка, Докучаєвськ, Донське, Єгорівка, Зачатівка, Златоустівка, Іванівка, Краснівка, Максимівка, Микільське, Миколаївка, Новоандріївка, Новогригорівка, Новотроїцьке, Октябр­ське, Оленівка, Ольгинка, Петрівське, Прохорівка, Рибинське, Рівнопіль, Свободне.

Володарський район

Володарське
Бойове

Населені пункти, центри сільських Рад Володарського району

Іванченкове, Кальчик, Касянівка, Куйбишеве, Респуб­ліка, Старченкове.

Горлівка — місто обласного підпорядку­вання

Дебальцеве — місто обласного підпорядку­вання
Миронівський — селище міського типу, центр селищної Ради, підпорядкованої Дебальцівській міськраді

Дзержинськ — місто обласного підпорядку­вання

Добропільський район

Добропілля — місто обласного підпорядку­вання

Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Добропільського району

Ганнівка, Добропілля, Золо­тий Колодязь, Криворіжжя, Нововодяне, Новоторецьке, Октябрське, Святогорівка, Шилівка.

Дружківка — місто обласного підпорядку­вання

Олексієво-Дружківка — селище міського типу, центр селищної Ради, підпорядкова­ної Дружківській міськраді

Єнакієве — місто обласного підпорядкування

Вуглегірськ — місто, центр міської Ради, підпорядкованої Єнакіївській міськраді

Жданов — місто обласного підпорядкування

Костянтинівський район

Костянтинівка — місто обласного підпоряд­кування

Населені пункти, центри сільських Рад Костянтинівського району

Артема, Білокузьминівка, Віролюбівка, Іванопілля, Кін­дратівка, Клебан-Бик, Ми­колаївка, Олександро-Калинове, Полтавка, Правдівка, Торське.

Краматорськ — місто обласного підпоряд­кування

Красноармійський район

Красноармійськ — місто обласного підпоряд­кування
Новоекономічне
Гришине

Населені пункти, центри міських, селищ­них і сільських Рад Красноармійського району

Гродівка, Димитров, Іванівка, Красне, Лисівка, Ми­хайлівка, Новоекономічне, Новоолександрівка, Новотроїцьке, Петрівка, Піщане, Родинське, Сергіївка, Срібне, Удачне, Улянівка.

Краснолиманський район

Красний Лиман

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Краснолиманського району

Дробишеве, Кіровськ, Крива Лука, Новоселівка, Рідкодуб, Рубці, Терни, Шандриголове, Ямпіль, Ярова, Яцьківка.

Макіївка — місто обласного підпорядкування

Нижня Кринка
Холодна Балка

Мар’їнський район

Мар’їнка
Курахове
Єлизаветівка
Максимільянівка
Павлівка

Населені пункти, центри міської, селищних і сільських Рад Марийського району

Вугледар, Галиціїнівка, Дачне, Добровілля, Зоряне, Катеринівка, Костянтинівка, Красногорівка, Луганське, Новомихайлівка, Новоселидівка, Новоукраїнка, Олександрівка, Старомихайлівка, Степне, Успенівка.

Новоазовський район

Новоазовськ

Населені пункти, центри селищної та сіль­ських Рад Новоазовського району

Безіменне, Виноградне, Красноармійське, Павлопіль, При­морське, Самійлове, Седове, Хомутове, Широкине.

Олександрівський район

Олександрівка
Степанівка

Населені пункти, центри сільських Рад Олександрійського району

Беззаботівка, Високопілля, Іверське, Микільське, Мирна Долина, Михайлівка, Самар­ське, Староварварівка.

Першотравневий район

Першотравневе

Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Першотравневого району

Бердянське, Іллічівське, Комишувате, Мелекине, Примор­ське, Стародубівка, Ялта.

Селидове — місто обласного підпорядкування

Гірник
Новогродівка, Українськ — міста, центри міських Рад, підпорядкованих Селидівській міськраді

Слов’янський район

Слов’янськ — місто обласного підпорядку­вання
Слов’яногірськ
Прелесне
Сергіївка

Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Слов’янського району

Андріївка, Андріївка, Билбасівка, Дмитрівка, Долина, Малинівка, Маяки, Привілля, Райгородок, Рай-Олександрівка, Хрестище, Черкаське.

Сніжне — місто обласного підпорядкування

Старобешівський район

Старобешеве
Мар’янівка

Населені пункти, центри міської, селищної і сільських Рад Старобешівського району

Комсомольське, Комунарівка, Кумачове, Новозар’ївка, Новокатеринівка, Новий Світ, Олександрівка, Осикове, Роз­дольне, Стила.

Тельманівський район

Тельманове
Гранітне
Старогнатівка

Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Тельманівського району

Андріївка, Заможне, Конькове, Кузнецово-Михайлівка, Лу­кове, Мирне, Михайлівка, Мічуріне, Новоселівка, Первомайське, Староласпа.

Торез — місто обласного підпорядкування

Харцизьк — місто обласного підпорядкування

Зугрес
Іловайськ
Кіровське — місто, центр міської Ради, підпорядкованої Харцизькій міськраді

Шахтарський район

Шахтарськ — місто обласного підпорядку­вання

Населені пункти, центри сільських Рад Шахтарського району

Велика Шишівка, Грабове, Дмитрівка, Золотарівка, Малоорлівка, Нікішине, Петропавлівка, Садове, Степанівка.

Ясинуватський район

Ясинувата
Авдіївка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Ясинуватського району

Желанне, Новоселівка Друга, Новоселівка Перша, Орлівка, Очеретине, Пантелеймонівка, Первомайське, Розівка, Скотувата, Спартак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: