Миколаївська область

Від редакційної колегії тому

Миколаївська область

 

Миколаїв

Арбузинський район

Арбузинка
Костянтинівка
Семенівка

Населені пункти, центри сільських Рад Арбузинського району

Воєводське, Благодатне, Любоіванівка, Новокрасне, Новоселівка, Рябоконеве, Са­дове.

Баштанський район

Баштанка
Інгулка
Кашперо-Миколаївка
Привільне

Населені пункти, центри сільських Рад Баштанського району

Добре, Єрмолівка, Костичі, Леніне, Мар’ївка, Новоіванівка, Новоолександрівка, Новопавлівка, Піски, Плющівка, Христофорівка, Явкине.

Березанський район

Березанка
Анатолівка

Населені пункти, центри сільських Рад Березанського району

Василівка, Данилівка, Дмит­рівка, Кімівка, Коблеве, Лимани, Матіясове, Рибаківка, Ташине, Тузли.

Березнегуватський район

Березнегувате
Висунськ

Населені пункти, центри сільських Рад Березнегуватського району

Біла Криниця, Калуга, Лепетиха, Любомирівка, Маліївка, Мурахівка, Новоочаків, Новосевастополь, Новоукраїнка, Сергіївка.

Братський район

Братське
Костувате
Сергіївна

Населені пункти, центри сільських Рад Братського району

Ганнівка, Григорівка, Кам’янокостувате, Крива Пустош, Миколаївка, Новокостянтинівка, Новомар’ївка, Новоолександрівка, Шевченко.

Веселинівський район

Веселинове
Покровка

Населені пункти, центри сільських Рад Веселинівського району

Катеринівка, Кубряки, Кудрявцівка, Луб’янка, Микола­ївка, Новосвітлівка, Поділля, Поріччя, Ставки, Широколанівка.

Вознесенський район

Вознесенськ
Олександрівка
Трикрати
Щербані

Населені пункти, центри селищної та сіль­ських Рад Вознесенського району

Білоусівка, Бузьке, Вознесенське, Воронівка, Дмитрів­ка, Дорошівка, Новогригорівка, Прибужани, Таборівка, Яструбинове.

Врадіївський район

Врадіївка

Населені пункти, центри сільських Рад Врадіївського району

Великовеселе, Гуляницьке, Доброжанівка, Жовтневе, Іванівка, Краснопіль, Кумарі, Новопавлівка, Сирове.

Доманівський район

Доманівка
Богданівка
Мостове

Населені пункти, центри сільських Рад Доманівського району

Володимирівка, Зелений Яр, Козубівка, Лідіївка, Маринівка, Олександрівка, Олександродар, Прибужжя, Царедарівка, Щасливка.

Єланецький район

Сланець
Возсіятське

Населені пункти, центри сільських Рад Єланецького району

Великосербулівка, Водяно-Лорине, Калинівка, Куйбишевка, Малоукраїнка, Нововасилівка, Ясногородка.

Жовтневий район

Жовтневе
Воскресенське
Калинівка
Тернівка

Населені пункти, центри селищної та сільських Рад Жовтневого району

Бармашове, Грейгове, Котляреве, Лимани, Мішково-Погорілове, Новомиколаївка, Первомайське, Пересадівка, Прибузьке, Шевченкове.

Казанківський район

Казанка
Володимирівка
Троїцько-Сафонове

Населені пункти, центри сільських Рад Казанківського району

Великоолександрівка, Весела Бал­ка, Дмитро-Білівка, Каширівка, Лагодівка, Миколаїв­ка, Миколо-Гулак, Михайлівка, Новолазарівка, Новофедорівка, Олександрівка, Скобелеве, Червона Знам’янка.

Кривоозерський район

Криве Озеро
Курячі Лози

Населені пункти, центри сільських Рад Кривоозерського району

Багачівка, Бурилове, Велика Мечетня, Луканівка, Мала Мечетня, Секретарка, Тридуби

Миколаївський район

Ковалівка
Нечаяне

Населені пункти, центри селищних та сільських Рад Миколаївського району

Велика Корениха, Кир’яківка, Комсомольське, Крива Бал­ка, Кринички, Ольшанське, Петрівка, Радсад, Улянівка.

Новобузький район

Новий Буг
Вільне Запоріжжя

Населені пункти, центри сільських Рад Новобузького району

Баратівка, Березнегуватське, Новомиколаївка, Новомихайлівка, Новополтавка, Новохристофорівка, Новоюр’ївка, Оль­гопіль, Розанівка, Софіївка.

Новоодеський район

Нова Одеса
Гур’ївка

Населені пункти, центри сільських Рад Новоодеського району

Баловне, Бузьке, Веселе, Воронцівка, Димівське, Кандибине, Матвіївка, Новопетрівське, Новосафронівка, Підлісне, Сухий Сла­нець, Троїцьке.

Очаківський район

Очаків
Кам’янка
Парутине

Населені пункти, центри селищної та сіль­ських Рад Очаківського району

Дмитрівка, Козирка, Куцуруб, Покровка, Рівне, Чорноморка.

Первомайський район

Первомайськ — місто обласного підпоряд­кування

Кримка
Лиса Гора
Мигія

Населені пункти, центри селищної та сільських Рад Первомайського району

Болеславчик, Грушівка, Довга Пристань, Кам’яна Балка, Кам’яний Міст, Кінецьпіль, Кумарі, Лукашівка, Підгородна, Романова Балка, Синюхин Брід, Софіївка, Степківка, Тарасівка, Чаусове.

Снігурівський район

Снігурівка
Олександрівка

Населені пункти, центри сільських Рад Снігурівського району

Баратівка, Василівка, Горохівське, Киселівка, Нововасилівка, Новопетрівка, Першотравневе, Червона Долина, Центральне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: