Харківська область

kharkiv

Від редакційної колегії тома Харківська область

Харківська область

Клімат і рельєф Харківської області. Історія заселення Харківщини
Харківська область в епоху кріпосного права
Економічний і політичний стан Харківської області наприкінці XIX століття
Революційний рух на Харківщини на початку XX століття
Економічний стан Харківської області на початку XX століття
Харківська область у період буржуазно-демократичних революцій (1900 — 1917 рр.)
Харківська область в боротьбі з німецькою окупацією. Боротьба з військами Денікіна
Відбудова народного господарства на Харківщини
Харківська область в період соціалістичної реконструкції
Харківська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства Харківської області
Сьогоднішній день Харківської області

Харків

Виникнення і розвиток міста Харків
Економічний і культурний розвиток  Харківа наприкінці XIX століття
Революційний рух в Харкові на початку XX століття
Політична і культурна діяльность більшовиків Харківа
Харків і Велика Жовтнева соціалістична революція
Харків в боротьбі з німцями і військами Денікіна
Відбудова народного господарства Харківа
Харків в період соціалістичної реконструкції
Харків у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Харківа
Сьогоднішнє життя Харківа

kharkiv1

Балаклійський район

Балаклія
Андріївка
Савинці
Петрівське
Червоний Донець

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Балаклійського району

Асіївка, Борщівка, Бригадирівка, Вербівка, Вишнева, Глазунівка, Гусарівка, Залиман, Крючки, Лозовенька, Мілова, Морозівка, Пришиб, Протопопівка, Чепіль, Червона Гусарівка, Шебелинка, Явір, Яковенкове.

Барвінківський район

Барвінкове

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Сарвінківського району

Богодарове, Велика Комишуваха, Гаврилівка, Грушуваха, Гусарівка, Дмитрівка, Іванівка, Мечебилове, Нова Дмитрівка, Нова Миколаївка, Подолівка, Пригоже.

balakl

Близнюківський район

Близнюки
Добровілля

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Близнюківського району

Берестове, Бурбулатове, Верхня Самара, Дягівка, Кірове, Криштопівка, На­деждине, Самійлівка, Семенівка, Софіївка Друга, Софіївка Перша, Уплатне.

Богодухівський район

Богодухів
Полкова Микитівка
Шарівка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Богодухівського району

Вінницькі Івани, Воскресенівка, Гути, Дмитрівка, За­броди, Зарябинка, Івано-Шийчине, Кияни, Кленове, Крисине, Куп’єваха, Олександрівка, Павлівка, Петропавлівка, Протопопівка, Сазоно-Баланівка, Сінне, Хру­щова Микитівка

 Будинок культури м. Богодухова

Будинок культури м. Богодухова

Борівський район

Борова

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Борівського району

Андріївка, Богуславка, Вищесолоне, Горохуватка, Першотравневе, Підвисоке, Підлиман, Піски-Радьківські

Валківський район

Валки
Коломак
Сніжків

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Валківського району

Баранове, Благодатне, Високопілля, Гонтів Яр, Заміське, Кобзарівка, Ков’яги, Костів, Манченки, Мельнико­ве, Минківка, Мірошниківка, Новий Мерчик, Огульці, Перекіп, Різуненкове, Сидоренкове, Старий Мерчик, Черемушна, Шарівка, Шляхове.

b-kolodez

Великобурлуцький район

Великий Бурлук
Шипувате

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Великобурлуцького району

Андріївка, Вільховатка, Гни­лиця, Грачівка, Григорівка, Катеринівка, Малий Бур­лук, Мілове, Приколотне, Рублене, Середній Бурлук, Чорне.

Вовчанський район

Вовчанськ
Білий Колодязь
Жовтневе Друге
Старий Салтів

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Вовчанського району

Верхній Салтів, Вовчанські Хутори, Волохівка, Гатище, Гонтарівка, Жовтневе, Зем­лянки, Іванівка, Котівка, Непокрите, Нова Олександ­рівка, Охрімівка, Петропав­лівка, Пільна, Революційне, Різникове, Рубіжне, Стариця, Хотімля, Червоноармійське Друге.

dergachi

Дворічанський район

Дворічна

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Дворічанського району

Вільшана, Гракове, Жовт­неве, Кам’янка, Колодязне, Кутьківка, Миколаївка, Петро-Іванівка, Піски, Рідкодуб, Тавільжанка, Токарівка.

Дергачівський район

Дергачі

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Дергачівського району

Безруки, Вільшана, Гаври­лівка, Козача Лопань, Мала Данилівка, Малі Проходи, Пересічне, Польова, Прудян­ка, Руська Лозова, Слатине, Солоницівка, Токарівка, Черкаська Лозова.

zachepil

Зачепилівський район

Зачепилівка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Зачепилівського району

Бердянка, Забарине, Леб’яже, Малий Орчик, Миколаївка, Рунівщина, Сомівка, Старе Мажарове, Чернещина.

Зміївський район

Зміїв
Лиман
Соколів
Таранівка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Зміївського району

Борове, Велика Гомільша, Геніївка, Задонецьке, Зїдьки, Комсомольське, Нижній Бишкин, Островерхівка, Па­сіки, Скрипаї, Чемужівка, Шелудьківка.

zmiiv

Золочівський район

Золочів

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Золочівського району

Басове, Велика Рогозянка, Гур’їв Козачок, Довжик, Лютівка, Одноробівка, Олек­сандрівка, Писарівка, Світличне, Уди, Феськи, Чорноглазівка.

Ізюмський район

Ізюм
Червоний Оскіл
Червоний Шахтар

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Ізюмського району

Бражківка, Бригадирівка, Бугаївка, Довгеньке, Заводи, Іванчуківка, Кам’янка, Капитолівка, Комарівка, Крамарівка, Куньє, Левківка, Мала Комишуваха, Олександрівка, Студенок, Чистоводівка.

izum

Кегичівський район

Кегичівка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Кегичівського району

Андріївка, Власівка, Красне, Мажарка, Новопарафіївка, Павлівка, Парасковія, Чапаеве.

Красноградський район

Красноград
Хрестище

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Красноградського району

Кирилівка, Ленінка, Мартинівка, Миколо-Комишувата, Наталине, Новопавлівка, Октябрське, Петрівка, Пі­щанка, Соснівка, Софіївка.

Музей в Краснограді

Музей в Краснограді

Краснокутський район

Краснокутськ
Козіївка
Мурафа
Пархомівка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Краснокутського району

В’язова, Каплунівка, Качалівка, Китченківка, Ковалівка, Колонтаїв, Костянтинівка, Любівка, Покровка, Червоний Прапор, Шелестове.

Куп’янський район

Куп’янськ
Гусинка
Кіндрашівка
Сенькове

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Куп’янського району

Біле, Іванівка, Кислівка, Курилівка, Нечволодівка, Новоосинове, Петрівка, Петропавлівка, Піщане, Пристін, Смородьківка.

kozeevka

Лозівський район

Лозова
Панютине
Катеринівка
Краснопавлівка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Лозівського району

Артільне, Бунакове, Комсо­мольське, Миколаївка, Надеждівка, Нова Іванівка, Нова Мечебилівка, Орілька, Павлівка Друга, Перемога, Полтавське, Різдвянка, Смирнівка.

Нововодолазький район

Нова Водолага

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Нововодолазького району

Бірки, Знам’янка, Караван, Княжне, Мелихівка, Одринка, Ордівка, Охоче, Просяне, Рокитне, Станичне, Стара Водолага, Старовірівка, Утківка.

nvodolaga

Первомайський район

Первомайське

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Первомайського району

Берека, Верхній Бишкин, Верхня Орілька, Дмитрівка, Єфремівка, Закутнівка, Ки­селі, Михайлівка, Одрадове, Олексіївка, Ржавчик, Роздолля, Суданка.

Сахновщинський район

Сахновщина
Багата Чернещина
Лебедівка
Огіївка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Сахновщинського району

Аполлонівка, Володимирівка, Дар-Надежда, Дубові Гряди, Катеринівка, Лигівка, Новоолександрівка, Нова Чернещина, Олійники, Тавежня.

merefa

Харківський район

Люботин
Мерефа

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Харківського району

Бабаї, Безлюдівка, Березівка, Буди, Васищеве, Beселе, Високий, Жовтневе, Коротич, Кулиничі, Лизогубівка, Липці, Мороховець, Південний, Пісочин, Покотилівка, Пономаренки, Рогань, Руські Тишки, Сороківка, Тернова, Хорошеве, Циркуни, Яковлівка.

Чугуївський район

Чугуїв
Печеніги
Мартова

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Чугуївського району

Артемівка, Базаліївка, Введенка, Велика Бабка, Воло­хів Яр, Гарашківка, Гракове, Есхар, Камяна Яруга, Коробочкине, Кочеток, Лебяже, Малинівка, Молодове, Мосьпанове, Новопокровка, Новий Бурлук, Стара Гни­лиця, Стара Покровка, Тетлега, Чкаловське, Юрченкове.

kharkiv2

Шевченківський район

Шевченкове
Волоська Балаклія

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Шевченківського району

Аркадівка, Безм’ятежне, Бе­резівка, Богодарівка, Василенкове, Великі Хутори, Гетьманівка, Новомиколаївка, Олександрівка, Старовірів­ка, Федорівка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарии:

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: