Кримська область

Від редакційної колегії тому
Кримська область
Сімферополь

Севастополь — місто-герой

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад, підпорядкованих Севастополь­ській міськраді

Верхньосадове, Кача, Ко­мишева Бухта, Орлине.

Алушта

Малоріченське
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад, підпорядкованих Алуштинській міськраді

Ізобільне, Лучисте, Малий Маяк, Привітне, Фрунзенське.

Бахчисарайський район

Бахчисарай
Куйбишеве
Научний
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Бахчисарайського району

Ароматне, Верхоріччя, Віліне, Голубинка, Залізничне, Зелене, Каштани, Красний Мак, Плодове, Поштове, Скалисте, Табачне, Тінисте, Тернівка, Углове.

Білогірський район

Білогірськ
Василівка
Зуя
Населені пункти, центри сільських Рад Білогірського району

Ароматне, Багате, Вишенне, Зеленогірське, Зибине, Криничне, Курське, Мельничне, Мічурінське, Муром­ське, Новожилівка, Русаківка, Цвіточне.

Джанкойський район

Джанкой
Азовське
Майське
Населені пункти, центри сільських Рад Джанкойського району

Дніпровка, Завіт-Ленінське, Зарічне, Лобанове, Маслове, Медведівка, Новокримське, Просторне, Розкішне, Рощине, Стальне, Цілинне, Ярке Поле.

Євпаторія

Керч — місто-герой

Кіровський район

Кіровське
Старий Крим
Золоте Поле
Ярке Поле
Населені пункти, центри сільських Рад Кіровського району

Берегове, Владиславівка, Грушівка, Журавки, Льгов­ське, Первомайське, Привітне, Синицине, Токареве.

Красногвардійський район

Красногвардійське
Восход
Октябрське
Петрівка
Населені пункти, центри сільських Рад Красногвардійського району

Амурське, Калініне, Клепініне, Колодязне, Краснознам’янка, Ленінське, Мар’янівка, Найдьонівка, Новопокровка, Олександрівка, Полтавка, П’ятихатка, Рівне, Стаханівка, Янтарне.

Красноперекопський район

Красноперекопськ
Армянськ
Воїнка
Населені пункти, центри сільських Рад Красноперекопського району

Братське, Вишнівка, Іллінка, Ішунь, Магазинка, Орлівське, Почетне, Совхозне, Суворове.

Ленінський район

Леніне
Войкове
Ленінське
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Ленінського району

Астанине, Багерове, Баталь­не, Бєлінське, Глазівка, Горностаївка, Завітне, Іллічеве, Красногірка, Мар’ївка, Марфівка, Мисове, Приозерне, Семисотка, Чистопілля.

Нижньогірський район

Нижньогірський
Желябовка
Населені пункти, центри сільських Рад Нижньогірського району

Жемчужина, Зоркине, Ковро­ве, Митрофанівка, Михайлівка, Новогригорівка, Омеля­нівка, Охотське, Садове, Уварівка, Якимівка.

Первомайський район

Первомайське
Населені пункти, центри сільських Рад Первомайського району

Войкове, Гвардійське, Гри­шине, Калініне, Кормове, Крестянівка, Октябрське, Островське, Правда, Сусаніне.

Роздольненський район

Роздольне
Новоселівське
Населені пункти, центри сільських Рад Роздольненського району

Березівка, Ботанічне, Ворон­ки, Ковильне, Руч’ї, Славне, Слов’янське, Чернишове.

Сакський район

Саки
Населені пункти, центри сільських Рад Сакського району

Вересаєве, Виноградове, Воробйове, Добрушине, Іванівка, Кольцове, Крайнє, Кримське, Ліснівка, Митя­евє, Молочне, Оріхове, Охотникове, Ромашкине, Сизівка, Суворовське, Уютне, Фрунзівка.

Сімферопольський район

Гвардійське
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Сімферопольського району

Водне, Денисівка, Добре, Донське, Кам’янка, Кольчугине, Мазанка, Мирне, Молодіжне, Миколаївка, Новоандріївка, Перове, Первомайське, Родникове, Скворцове, Укромне, Урожай­не, Чистеньке.

Совєтський район

Совєтський
Населені пункти, центри сільських Рад Совєтського району

Завітне, Іллічеве, Красногвардійське, Краснофлотське, Некрасовка, Пруди, Урожай­не, Чапаєвка, Чорноземне.

Феодосія

Морське
Судак
Щебетовка
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад, підпорядкованих Феодосійській міськраді

Веселе, Дачне, Міжріччя, Насипне, Планерське, Сонячна Долина.

Чорноморський район

Чорноморське
Оленівка
Населені пункти, центри сільських Рад Чорноморського району

Далеке, Кіровське, Красна Поляна, Красносільське, Мед­ведеве, Міжводне, Новоіванівка, Новосільське.

Ялта

Алупка
Гурзуф
Лівадія
Сімеїз
Населені пункти, центри селищних Рад, підпорядкованих Ялтинській міськраді

Гаспра, Кореїз, Масандра, Форос.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарии:

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: