Одеська область

odessa

Від редакційної колегії тому

Одеська область

Клімат і рельєф Одеської області. Історія заселення Одещини
Одеська область в епоху кріпосного права
Соціально-економічний стан Одеської області в ХІХ столітті
Революційний рух на Одещини на початку XX століття
Боротьба за встановлення радянської влади на Одещині
Відбудова народного господарства Одеської області після громадянської війни
Одеська область в період соціалістичної реконструкції
Одеська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства Одеської області
Сьогоднішній день Одеської області

Одеса

Виникнення і розвиток міста Одеса
Економічний і культурний розвиток Одеси в XIX столітті
Революційний рух в Одесі на початку XX століття
Боротьба за встановлення радянської влади в Одесі
Відбудова народного господарства міста Одеса
Героїчна Одеса в боротьбі з фашистами
Післявоєнне відновлення Одеси
Сьогоднішнє життя міста Одеса

odessa1

Ананьївський район

Ананьїв
Долинське
Мардарівка

Населені пункти, центри сільських Рад Ананьївського району

Гандрабури, Жеребкове, Коханівка, Кохівка, Новогеоргіївка, Новоолександрівка, Точилове, Шимкове.

Арцизький район

Арциз
Задунаївка
Нова Іванівка

Населені пункти, центри сільських Рад Арцизького району

Веселий Кут, Виноградівка, Вознесенка Перша, Главані, Делень, Кам’янське, Мирнопілля, Острівне, Павлівка, Теплиця, Холмське.

ananiev

Балтський район

Балта
Піщана

Населені пункти, центри сільських Рад Балтського району

Бендзари, Білине, Борсуки, Гольма Друга, Кармалюківка, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Оленівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Плоске, Пужайкове, Саражинка, Сінне, Ухожани, Чернече, Шляхове.

Березівський район

Березівка
Розквіт
Ставкове

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Березівського району

Анатолівка, Гуляївка, Де­мидове, Заводівка, Маринівка, Новоподільське, Ряснопіль, Червоноармійське, Шевченкове, Яснопілля.

 belgorod

Білгород-Дністровський район

Білгород-Дністровський
Старокозаче
Шабо

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Білгород-Дністровського ра­йону

Адамівка, Андріївка, Бритівка, Великомар’янівка, Ви­пасне, Затока, Карналіївка, Козацьке, Крутоярівка, Маразліївка, Миколаївка, Монаші, Приморське, Русько-Іванівка, Семенівка, Стара Царичанка, Широке.

Біляївський район

Біляївка
Маяки
Яськи

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Біляївського району

Августівка, Березань, Васи­лівка, Великий Дальник, Ви­года, Градениці, Дачне, Іллінка, Нерубайське, Троїцьке.

bolgrad

Болградський район

Болград
Городнє
Червоноармійське

Населені пункти, центри сільських Рад Белградського району

Баннівка, Василівка, Вино­градівка, Виноградне, Владичень, Голиця, Дмитрівка, Жовтневе, Калчева, Кринич­не, Нові Трояни, Олександ­рівка, Табаки.

Великомихайлівський район

Велика Михайлівка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Великомихайлівського ра­йону

Великокомарівка, Великоплоске, Гребеники, Кірове, Комарівка, Мигаї, Новоборисівка, Новоселівка, Петрівське, Полезне, Слов’яно-Сербка, Соше-Острівське, Тростянець Перший, Цебрикове, Ча­паеве

ivanovka

Іванівський район

Іванівка
Благоєве

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Іванівського району

Баранове, Білка, Джугастрове, Конопляне, Михайлопіль, Павлинка, Петрівка, Северинівка, Червонознам’янка.

Ізмаїльський район

Ізмаїл
Кам’янка
Суворове

Населені пункти, центри сільських Рад Ізмаїльського району

Багате, Броска, Каланчак, Кирнички, Кислиця, Комишівка, Лощинівка, Муравлівка, Нова Некрасівка, Нова Покровка, Озерне, Першотравневе, Саф’яни, Стара Некрасівка, Утконосівка.

izmail

Кілійський район

Кілія
Вилкове
Приморське

Населені пункти, центри сільських Рад Кілійського району

Василівка, Десантне, Дмит­рівка, Ліски, Мирне, Новоселівка, Приозерне, Ста­рі Трояни, Трудове, Фурманівка, Червоний Яр, Шевченкове.

Кодимський район

Кодима
Серби

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Колимського району

Баштанків, Будеї, Грабове, Загнітків, Івашків, Лабушне, Олексіївка, Петрів­ка, ПиріжнаСлобідка, Тимкове, Шершенці.

kominternovskoe

Комінтернівський район

Комінтернівське
Петрівка
Сичавка

Населені пункти, центри сільських Рад Комінтернівського району

Визирка, Григорівка, Дмитрівка, Калинівка, Красносілка, Кремидівка, Любопіль, Ониськове, Першотравневе, Свердлове, Сербка, Фон­танка, Старі Шомполи.

Котовський район

Котовськ
Липецьке
Новоселівка

Населені пункти, центри сільських Рад Котовського району

Борщі, Великий Фонтан, Гонората, Качурівка, Климентове, Коси, Куяльник, Любомирка, Нестоїта, Олек­сіївка, Петрівка, Станіславка, Стара Кульна, Чапаєвка.

kotovsk

Красноокнянський район

Красні Окни
Маяки
Чорна

Населені пункти, центри сільських Рад Красноокнянського району

Антонівка, Гулянка, Довжанка, Дубове, Новосамарка, Ставрове, Топали, Федосіївка, Цеханівка.

Любашівський район

Любашівка
Троїцьке
Ясенове Друге

Населені пункти, центри сільських Рад Любашівського району

Агафіївка, Бобрик Другий, Бокове, Гвоздавка Друга, Іва­нівка, Кричунове, Новокарбівка.

ovidiopol

Миколаївський район

Миколаївка
Андрієво-Іванівка

Населені пункти, центри сільських Рад Миколаївського району

Ананьївка, Антонюки, Левадівка, Настасіївка, Новопетрівка, Олексіївка, Петрівка, Скосарівка, Ульяновка, Шабельники.

Овідіопольський район

Овідіополь

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Овідіопольського району

Барабой, Великодолинське, Дальник, Йосипівка, Мико­лаївка, Новоградківка, Олек­сандрівка, Роксолани, Сухий Лиман.

reni

Ренійський район

Рені

Населені пункти, центри сільських Рад Ренійського району

Долинське, Котловина, Лиманське, Нагірне, Новосільське, Орлівка, Плавні.

Роздільнянський район

Роздільна

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Роздільнянського району

Бецилове, Виноградар, Гаївка, Єгорівка, Єреміївка, Ка­м’янка, Кірове, Кучурган, Лиманське, Марківка, Новоукраїнка, Понятівка, Старостине, Щербанка, Яковлівка.

rozdilna

Савранський район

Саврань
Полянецьке

Населені пункти, центри сільських Рад Савранського району

Бакша, Вільшанка, Кам’яне, Концеба, Неділкове.

Саратський район

Сарата
Миколаївка-Новоросійська
Плахтіївка

Населені пункти, центри сільських Рад Саратського району

Забари, Зоря, Колісне, Крива Балка, Михайлівка, Надежда, Новоселівка, Ройлянка, Світлодолинське, Сер­гіївка, Успенівка, Фараонівка, Ярославка.

tarutino

Тарутинський район

Тарутине

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Тарутинського району

Березине, Бородіно, Весела Долина, Виноградівка, Вільне, Вознесенка Друга, Євгенівка, Калачівка, Красне, Лісне, Миколаївка, Міняйлівка, Надрічне, Нове Тарутине, Нові Каплани, Олександрівка, Петрівка, Петрівськ, Петропавлівка, Підгірне, Рівне, Серпневе, Старосілля, Юр’ївка, Ярове.

Татарбунарський район

Татарбунари
Тузли

Населені пункти, центри сільських Рад Татарбунарського району

Білолісся, Борисівка, Виш­неве, Дивізія, Дмитрівка, Жовтий Яр, Лиман, Нерушай, Приморське, Рибальське, Струмок, Трапівка.

tatarbunary1

Фрунзівський район

Фрунзівка
Павлівка

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Фрунзівського району

Василівка, Войничеве, Затиш­шя, Йосипівка, Карабанове, Леніне, Мар’янівка, Новопавлівка, Перехрестове.

Ширяївський район

Ширяеве
Жовтень

Населені пункти, центри сільських Рад Ширяївського району

Бранкованове, Катерино-Платонівка, Макарове, Малігонове, Мар’янівка, Миколаївка, Новоандріївка, Новоєлизаветівка, Новосвітівка, Олек­сандрівка, Орджонікідзе, Осинівка, Саханське, Старі Маяки, Червоний Кут.

tatarbunary

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарии:

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: