Запорізька область

Від редакційної колегії
Запорізька область
Запоріжжя

Бердянський район

Бердянськ
Андріївка
Берестове
Новопетрівка
Осипенко
Населені пункти, центри сільських Рад Бердянського району

Андрівка, Дмитрівка, Долинське, Карла Маркса, Луначарське, Миколаївка, Нововасилівка, Новотроїцьке, Чер­воне Поле.

Василівський район

Василівка
Балки
Кам’янське
Мала Білозерка
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Василівського району

Дніпрорудне, Орлянське, При­морське, Скельки, Сухоіванівське, Широке.

Веселівський район

Веселе
Чкалове
Населені пункти, центри сільських Рад Веселівського району

Білорецьке, Запоріжжя, Ка­линівка, Матвіівка, Менчикури, Мусіївка, Новоуспенівка, Широке.

Вільнянський район

Вільнянськ
Матвіївка
Михайло-Лукашеве
Населені пункти, центри сільських Рад Вільнянського району

Антонівка, Васильківське, Кі­рова, Любимівка, Максимівка, Михайлівка, Московка, Новогупалівка, Павлівське, Петро-Михайлівка, Тернівка.

Гуляйпільський район

Гуляйполе
Верхня Терса
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Гуляйпільського району

Воздвижівка, Добропілля, До­линка, Дорожнянка, Комсо­мольське, Любимівка, Мали­нівка, Новозлатопіль, Петрів­ка, Полтавка, Приютне, Рівнопілля, Темирівка, Успенівка, Червоне.

Запорізький район

Біленьке
Мар’ївка
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Запорізького району

Августинівка, Балабине, Ве­селе, Григорівка, Долинське, Кушугум, Лукашеве, Малокатеринівка, Миколай-Поле, Наталівка, Новоолександрівка, Розумівка.

Кам’янсько-Дніпровський район

Кам’янка-Дніпровська
Велика Білозерка
Велика Знам’янка
Водяне
Дніпровка
Населені пункти, центри сільських Рад Кам’янсько-Дніпровського району

Благовіщенка, Гюнівка, Іва­нівка, Новодніпровка.

Куйбишевський район

Куйбишеве
Розівка
Смирнове
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Куйбишевеького району

Азов, Білоцерківка, Більманка, Благовіщенка, Вершина Перша, Вишнювате, Гусарка, Зразкове, Карла Лібкнехта, Комиш-Зоря, Кузнецівка, Ланцеве, Мар’янівка, Новомлинівка, Новоукраїнка, Сміле, Солодководне, Тито­ве.

Мелітопольський район

Мелітополь
Вознесенка
Семенівка
Терпіння
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Мелітопольського району

Астраханка, Костянтинівка, Новгородківка, Нове, Новобогданівка, Новомиколаївка, Новопилипівка, Світлодолинське, Ясне.

Михайлівський район

Михайлівка
Пришиб
Тимошівка
Населені пункти, центри сільських Рад Михайлівського району

Бурчак, Високе, Любимівка, Мар’янівка, Плодородне, Роздол, Старобогданівка.

Новомиколаївський район

Новомиколаївка
Тернувате
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Новомиколаївського району

Барвінівка, Веселий Гай, Зе­лене, Любицьке, Новоїванківка, Підгірне, Різдвянка, Самійлівка, Софіївка, Стор­чове, Терсянка, Трудове.

Оріхівський район

Оріхів
Кірове
Комишуваха
Юрківка
Населені пункти, центри сільських Рад Оріхівського району

Білогір’я, Вільнянка, Копані, Мала Токмачка, Микільське, Мирне, Новоандріївка, Новоданилівка, Новоіванівка, Новоселівка, Новотроїцьке, Новояковлівка, Оленівка, Омельник, Ясна Поляна.

Пологівський район

Пологи
Чубарівка
Населені пункти, центри сільських Рад Пологівського району

Басань, Вербове, Інженерне, Кінські Роздори, Новоселів­ка, Пологи, Семенівка, Тарасівка, Чапаєвка.

Приазовський район

Приазовське
Нововасилівка
Населені пункти, центри сільських Рад Приазовського району

Богданівка, Ботієве, Володи­мирівка, Воскресенка, Ганнівка, Гірсівка, Дівнинське, Новокостянтинівка, Новоспаське, Олександрівка, Розівка, Степанівка Перша, Шевченка.

Приморський район

Приморськ
Преслав
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Приморського району

Вячеславка, Гюнівка, Єлизаветівка, Єлисеївка, Зеленівка, Інзівка, Лозанівка, Мануйлівка, Новоолексіївка, Орлівка, Партизани, Юрків­ка.

Токмацький район

Токмак
Молочанськ
Жовтневе
Населені пункти, центри сільських Рад Токмацького району

Балкове, Грушівка, Долина, Кохане, Нове, Ново­миколаївка, Новопрокопівка, Остриківка, Очеретувате, Таврія.

Чернігівський район

Чернігівка
Новомихайлівка
Населені пункти, центри сільських Рад Чернігівського району

Богданівка, Верхній Токмак, Владівка, Новоказанкувате, Новополтавка, Панфілівка, Просторе, Широкий Яр.

Якимівський район

Якимівка
Кирилівка
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Якимівського району

Володимирівка, Давидівка, Дружба, Новоданилівка, Охрімівка, Переможне, Петрів­ка, Радивонівка, Червоноармійське, Шалюги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: