Житомирська область

Від редакційної колегії
Житомирська область
Житомир

Андрушівський район

Андрушівка
Стара Котельня
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Андрушівського району

Антопіль, Бровки Перші, Великі Мошківці, Волиця, Во­лосів, Гальчин, Глинівці, Городківка, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Крилівка, Лебединці, Любимівка, Мала П’ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехво­рощ, Павелки, Степок, Червоне, Яроповичі.

Баранівський район

Баранівка
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Баранівського району

Берестівка, Вірля, Дібрівка, Довбиш, Жари, Зеремля, Йосипівка, Кам’яний Брід, Кашперівка, Марківка, Мар’янівка, Мокре, Першотравенськ, Полянки, Радулин, Рогачів, Смолдирів, Суємці, Хижівка, Ялишів.

Бердичівський район

Бердичів
Мирославка
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Бердичівського району

Бистрик, Буряки, Велика П’ятигірка, Великі Низгірці, Гальчин, Гардишівка, Гришківці, Закутинці, Іванківці, Катеринівка, Красівка, Малосілка, Маркуші, Никонівка, Озадівка, Половецьке, Радянське, Райгородок, Рея, Садки, Скаківка, Скраглівка, Слободище, Ста­рий Солотвин, Терехове, Хажин, Швайківка.

Володарсько-Волинський район

Володарськ-Волинський
Населені цункти, центри селищних і сіль­ських Рад Володарсько-Волинського району

Березівка, Давидівка, Дашинка, Дворище, Добринь, Зубринка, Іршанськ, Краївщина, Кропивня, Небіж, Нова Борова, Поромівка, Радичі, Рижани, Суховоля, Топорище, Фасова, Ягодинка.

Дзержинський район

Дзержинськ
Камінь
Миропіль
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Дзержинського району

Биківка, Булдичів, Велика Козара, Вільха, Врублівка, Годиха, Кам’янка, Карвинівка, Нивна, Печанівка, Прутівка, Романівка, Садки, Соболівка, Старочуднівська Гута, Червоні Хатки, Ягодинка, Ясногород.

Ємільчинський район

Ємільчине
Бараші
Населені пункти, центри сільських Рад Ємільчинського району

Андрієвичі, Березівка, Берез­ники, Бобриця, Болярка, Будо-Бобриця, Варварівка, Велика Глумча, Велика Цвіля, Великий Яблунець, Зелениця, Киянка, Кочичине, Кривотин, Куліші, Ма­ла Глумча, Миколаївка, Мокляки, Неділище, Осівка, Підлуби, Рихальське, Рудня-Іванівка, Рясне, Серби, Сербо-Слобідка, Сергіївка, Середи, Симони, Сімаківка, Степанівка, Тайки, Усолуси.

Житомирський район

Кодня
Левків
Троянів
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Житомирського району

Березівка, Буки, Василівка, Вереси, Висока Піч, Глибочиця, Глибочок, Гуйва, Дениші, Зарічани, Іва­нівка, Іванківці, Кам’янка, Корчак, Ліщин, Лука, Миролюбівка, Озерянка, Оліївка, Піски, Рудня-Городище, Сінгури, Станишівка, Тетерівка, Туровець.

Коростенський район

Коростень
Ушомир
Населені пункти, центри сільських Рад Коростенського району

Берестовець, Бехи, Білки, Бондарівка, Вигів, Горщик, Девидки, Дідковичі, Каленське, Калинівка, Ковалі, Кожухівка, Купище, Лісівщина, Мала Зубівщина, Мединівка, Межирічка, Мелені, Михайлівка, Новаки, Обиходи, Поліське, Ришавка, Розівка, Сарновичі, Сингаї, Ставище, Стремигород, Сушки, Ходаки, Холосне, Хотинівка, Шершні, Щорсівка.

Коростишівський район

Коротишів
Брусилів
Населені цункти, центри сільських Рад Коростишівського району

Більківці, Вільнянка, Вільня, Водотиї, Гуменники, Дивин, Кам’яний Брід, Карабачин, Квітневе, Козіївка, Кропивня, Містечко, Нові Озеряни, Озера, Романівка, Садове, Скочище, Слобідка, Соболівка, Солов’ївка, Ставище, Старосільці, Стришівка, Студениця, Торчин, Харитонівка, Хомутець, Шахворостівка, Щигліївка, Яструбеньки.

Лугинський район

Лугини
Населені пункти, центри сільських Рад Лу­гинського району

Бовсуни, Будо-Літки, Вели­кий Дивлин, Жеревці, Кали­нівка, Красностав, Кремне, Липники, Літки, Оста­пи, Повч, Путиловичі, Старосілля, Степанівка, Топільня, Червона Волока.

Любарський район

Любар
Стара Чортория
Населені пункти, центри сільських Рад Любарського району

Авратин, Березівка, Бичева, Велика Волиця, Великий Браталів, Великі Деревичі, Веселка, Вигнанка, Гізівщина, Глезне, Липне, Ма­лий Браталів, Меленці, Мотовилівка, Нова Чортория, Панасівка, Пединка, Приві­тів, Стришівка.

Малинський район

Малин
Чоповичі
Населені пункти, центри сільських Рад Малинського району

Барвінки, Березине, Будо-Вороб’ї, Буки, Вишів, Владівка, Ворсівка, Головки, Діброва, Іванівка, Йо­сипівка, Ксаверів, Любовичі, Малинівка, Морозівка, Недашки, Нові Вороб’ї, Пиріжки, Скурати, Слобідка, Українка, Устинівка.

Народицький район

Народичі
Базар
Населені пункти, центри сільських Рад Народицького району

Болотниця, Великі Кліщі, В’язівка, Голубієвичі, Гуто-Мар’ятин, Давидки, Довгий Ліс, Закусили, Калинівка, Ласки, Любарка, Малі Кліщі, Малі Міньки, Межиліска, Новий Дорогинь, Норинці, Селець, Старий Доро­гинь, Христинівка.

Новоград-Волинський район

Новоград-Волинський
Ярунь
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Новоград-Волинського району

Барвинівка, Броники, Броницька Гута, Велика Горбаша, Великий Молодьків, Городниця, Гульськ, Дідовичі, Жолобне, Кикова, Киянка, Кленова, Колодянка, Красилівка, Курчиця, Лебедівка, Лучиця, Майстрів, Мала Цвіля, Несолонь, Орепи, Пилиповичі ,Піщів, Повчине, Поліянівка, Романівка, Серед­ня Деражня, Стриєва, Сусли, Теснівка, Токарів, Тупальці, Федорівка, Червона Воля, Чижівка.

Овруцький район

Овруч
Словечне
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Оруцького району

Бігунь, Бондарі, Велика Фосня, Велика Хайча, Ве­лика Чернігівка, Виступовичі, Гладковичі, Городець, Гошів, Журба, Ігнатпіль, Кирдани, Левковичі, Липські Романи, Листвин, Лучанки, Можари, Невгоди, Но­ві Велідники, Норинськ, Першотравневе, Підруддя, Піщаниця, Покалів, Раківщина, Рудня, Слобода, Усове, Хлупляни, Черевки, Черепин, Шоломки.

Олевський район

Олевськ
Копище
Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Олевською району

Білокоровичі, Варварівка, Діброва, Жовтневе, Жубровичі, Журжевич’і, Замисловичі, Зольня, Зубковичі, Ка­м’янка, Кишин, Комсомоль­ське, Лопатичі, Майдан, Нові Білокоровичі, Новоозерянка, Радовель, Стовпинка, Сущани, Тепениця, Хочине, Юрове.

Попiльнянський район

Попільня
Корнин
Ходорків
Населені пункти, центри сільських Рад Попільнянського району

Андрушки, Білки, Василівка, Великі Лісівці, Голуб’ятин, Єрчики, Жовтневе, Котлярка, Красногірка, Кри­ве, Липки, Лучин, Макарівка, Миролюбівка, Ново­селиця, Паволоч, Парипси, Попільня, Почуйки, Ро­манівка, Саверці, Сокільча, Ставище, Строків, Сущанка, Турбівка, Харліївка.

Радомишльський район

Радомишль
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Радомишльського району

Біла Криниця, Білка, Борщів, Велика Рача, Верлок, Вихля, Вишевичі, Гута-Потіївська, Забілоччя, Заболоть, Заньки, Кичкирі, Котівка, Кочерів, Леніне, Лутівка, Макалевичі, Миньківка, Мірча, Нова Буда, Осички, Пилиповичі, Потіївка, Раковичі, Чайківка.

Ружинський район

Ружин
Верхівня
Населені пункти, центри сіль­ських Рад Ружинського району

Березянка, Бистрик, Бистріївка, Білилівка, Вербівка, Вишневе, Вільнопілля, Вчорашнє, Голубівка, Горо­док, Дерганівка, Зарудинці, Карабчиїв, Княжики, Крилівка, Мала Чернявка, Мовчанівка, Немиринці, Огіївка, Рогачі, Роставиця, Топори, Чорнорудка, Шпичинці, Ягнятин.

Червоноармійський район

Червоноармійськ
Населені пункти, центри сільських Рад Червоноармійського району

Андріївка, Бабичівка, Вели­кий Луг, В’юнки, Зелена По­ляна, Івановичі, Колодіївка, Кошелівка, Курне, Мартинівка, Новий Завод, Очеретянка, Старий Майдан, Стрибіж, Теньківка, Тетірка, Чернявка.

Черняхівський район

Черняхів
Населені пункти, центри сільських Рад Черняхівського району

Андріївка, Бежів, Велика Горбаша, Видибор, Високе, Вільськ, Горбулів, Го­родище, Дівочки, Жадьки, Забріддя, Зороків, Клітище, Пекарщина, Новопіль, Очеретянка, Сали, Селець, Селянщина, Сліпчиці, Стирти, Троковичі.

Чуднівський район

Чуднів
Великі Коровинці
Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Чуднівського району

Бабушки, Будичани, Бурківці, Вільшанка, Галіївка, Дриглів, Дубище, Жеребки, Іванопіль, Карпівці, Кілки, Красногірка, Краснопіль, Красносілка, Мала Волиця, Молочки, Носівка, П’ятка, Рачки, Стетківці, Троща, Турчинівка, Тютюнники.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарии:

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: