Черкаська область

cherkasy-top

Від редакційної колегії

Черкаська область

Клімат і рельєф Черкаської області. Історія заселення
Черкащина у епоху ранніх феодальних відносин
Боротьба селянства на Черкащині проти кріпосницького гніту
Повстанський рух на Черкащині у XVIII ст.
Економічний стан Черкащини після з’єднання з Росією
Розвиток культури на Черкащині у XVIII-XIX століттях
Економічний і політичний стан Черкащини наприкінці XIX століття
Черкаська область на початку XX століття
Медицина й освіта Черкащини на початку XX століття
Велика Жовтнева соціалістична ре­волюція на Черкащині
Австро-німецька окупація Черкащини
Черкаська область у роки мирного будівництва (1921 — 1941 рр.)
Черкаська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства на Черкащині
Сьогоднішній день Черкаської області

Черкаси

Стародавні Черкаси
Черкаси у XVIII-XIX столітті
Страйковий рух у Черкасах
Економічний і культурний стан Черкас на початку XX століття
Черкаси у рокі Жовтневої революції і громадянської війни
Черкаси у роки мирного будівництва (до 1941 р.)
Черкаси у Великій Вітчизняній війні
Відновлення Черкас після війни
Сучасні Черкаси

cherkasy-top

Городищенський район

Городище
Вільшана
Мліїв    Історія Млієва (cтаття Тетяни Миколаївни Курінної)
Старосілля

Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Городищенського району

Буда-Орловецька, Валява, Вербівка, Воронівка, В’язівок, Журавка, Зелена Діброва, Кали­нівка, Ксаверове, Орловець, Петрики, Петропавлівка, Товста, Хлистунівка, Цвіткове.

Драбівський район

Драбів

Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Драбівського району

Безбородьки, Безпальче, Бирлівка, Білоусівка, Бойківщина, Великий Хутір, Вершина-Згарська, Демки, Золотоношка, Кантакузівка, Ковалівка, Кононівка, Мехедівка, Митлашівка, Михайлівка, Нехайки, Перервинці, Погреби, Свічківка, Сте­панівка, Шрамківка, Яворівка.

drabiv-top

Жашківський район

Жашків
Бузівка

Населені пункти, центри сільських Рад Жашківського району

Баштечки, Вороне, Житники, Зелений Ріг, Конела, Ко­нельська Попівка, Кривчунка, Леміщиха, Литвинівка, Нагірна, Олександрівка, Острожани, Охматів, Павлівка, Пугачівка, Сабадаш, Скибин, Соколівка, Сорокотяга, Тетерівка, Тинівка, Тихий Хутір, Хижня, Червоний Кут, Шуля­ки.

Звенигородський район

Звенигородка
Ватутіне
Вільховець
Моринці
Шевченкове

Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Звенигородського району

Багачівка, Боровикове, Будище, Водяники, Гудзівка, Гуса­кове, Княжа, Козацьке, Мизішівка, Неморож, Озірна, Пединівка, Попівка, Рижанівка, Ризине, Стецівка, Тарасів­ка, Хлипнівка, Чижівка, Чичиркозівка, Юрківка.

zvenigorodka-top

Золотоніський район

Золотоноша
Гельмязів
Піщане

Населені пункти, центри сільських Рад Зо­лотоніського району

Антипівка, Богдани, Богуславець, Бубнівська Слобідка, Вознесенське, Гладківщина, Деньги, Дмитрівка, Домантове, Драбівці, Зорівка, Каленики, Коврай, Ковтуни, Коробівка, Кропивна, Крупське, Лукашівка, Нова Дмитрівка, Підставки, Скориківка, Чапаєвка, Ша­бельники.

Кам’янський район

Кам’янка
Жаботин

Населені пункти, центри сільських Рад Кам’янського району

Баладине, Вербівка, Грушківка, Косарі, Лубенці, Лузанівка, Михайлівка, Радиванівка, Райгород, Ребедайлівка, Ревівка, Телепине, Юрчиха.

kaniv-top

Канівський район

Канів
Прохорівка
Таганча

Населені пункти, центри сільських Рад Ка­нівського району

Бересняги, Беркозівка, Бобриця, Горобіївка, Григорівка, Келеберда, Козарівка, Кононча, Копіювата, Литвинець, Ліпляве, Мартинівка, Межиріч, Мельники, Пекарі, Полствин, Потапці, Пшеничники, Степанці, Тростянець, Хмільна, Черниші, Яблунів.

Катеринопільський район

Катеринопіль
Мокра Калигірка

Населені пункти, центри селищної і сіль­ських Рад Катеринопільського району

Бродецьке, Вербовець, Вікнине, Гончариха, Єлизаветка, Єрки, Кайтанівка, Киселівка, Лисича Балка, Новоселиця, Пальчик, Петраківка, Потоки, Розсохуватка, СтупичнеСуха Калигірка, Ямпіль, Ярошівка.

korsun-top

Корсунь-Шевченківський район

Корсунь-Шевченківський
Стеблів

Населені пункти, центри сільських Рад Корсунь-Шевченківського району

Бровахи, Виграїв, Деренковець, Драбівка, Завадівка, За­річчя, Квітки, Кичинці, Комарівка, Кошмак, Моринці, Нетеребка, Переможниці, Петрушки, Пішки, Селище, Сидорівка, Сотники, Сухини, Черепин, Шендерівка.

Лисянський район

Лисянка

Населені пункти, центри сільських Рад Лисянського району

Босівка, Боярка, Будище, Бужанка, Виноград, Вотилівка, Дашуківка, Дібрівка, Журжинці, Кам’яний Брід, Петрівська Гута, Петрівка-Попівка, Почапинці, Ріпки, Рубаний Міст, Семенівка, Смільчинці, Федюківка, Хижинці, Чаплинка, Шубині Стави, Яблунівка.

lysianka-top

Маньківський район

Маньківка
Буки

Населені пункти, центри сільських Рад Маньківського району

Багва, Вікторівка, Дзензелівка, Добра, Іваньки, Кищенці, Крачківка, Кривець, Кути, Мала Маньківка, Молоде­цьке, Нестерівка, Подібна, Попівка, Роги, Русалівка, Чорна Кам’янка.

Монастирищенський район

Монастирище
Цибулів

Населені пункти, центри сільських Рад Монастирищенського району

Аврамівка, Бачкурине, Івахни, Княжа Криниця, Княжики, Копіювата, Коритня, Леськове, Лукашівка, Нове Місто, Сарни, Степівка, Тарнава, Терлиця, Халаїдове, Чапаєвка, Шабастівка, Шарнопіль.

monastyr-top

Смілянський район

Сміла
Макіївка
Ротмистрівка

Населені пункти, центри сільських Рад Смілянського району

Балаклія, Березняки, Велика Яб­лунівка, Голов’ятино, Ковалиха, Костянтинівка, Куцівка, Мала Смілянка, Мале Старосілля, Малий БузуківНосачів, Пастирське, Плескачівка, Попівка, Самгородок, Сердюківка, Сунки, Ташлик.

Тальнівський район

Тальне
Вишнопіль

Населені пункти, центри сільських Рад Тальнівського району

Білашки, Веселий Кут, Глибочок, Гордашівка, Заліське, Зеленьків, Кобринова Гребля, Кобринове, Колодисте, Корсунка, Криві Коліна, Лащова, Легедзине, Лісове, Лоташеве, Майданецьке, Мошурів, Онопріївка, Павлівка Перша, Папужинці, Поташ, Романівка, Тальянки, Шаулиха.

uman-top

Уманський район

Умань
Бабанка
Ладижинка

Населені пункти, центри сільських Рад Уманського району

Антонівка, Берестовець, Гереженівка, Городецьке, Городниця, Гродзеве, Громи, Дмитрушки, Доброводи, Дубова, Іванівка, Колодисте, Косенівка, Кочержинці, Кочубеївка, Краснопілка, Оксанина, Острі­вець, Паланка, Полянецьке, Рижавка, Родниківка, Ропотуха, Старі Бабани, Сушківка, Текуча, Томашівка, Черповоди, Юрківка, Ятранівка.

Христинівський район

Христинівка
Верхнячка

Населені пункти, центри сільських Рад Христинівського району

Ботвинівка, Велика Севастянівка, Вербовата, Заячківка, Івангород, Кузьмина Гребля, Ліщинівка, Мала Сева­стянівка, Орадівка, Пеніжкове, Росішки, Синиця, Сичівка, Угловата, Христинівка, Шельпахівка, Шукайвода, Ягубець.

moshnogory-top

Черкаський район

Геронимівка
Леськи
Мошни

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Черкаського району

Байбузи, Білозір’я, Будище, Вергуни, Дахнівка, Дубіївка, Думанці, Ірдинь, Кумейки, Руська Поляна, Сагунівка, Свидівок, Софіївка, Степанки, Тубільці, Хацьки, Худяки, Червона Слобода, Яснозір’я.

Чигиринський район

Чигирин
Боровиця
Meдведівка
Мельники
Суботів

Населені пункти, центри сільських Рад Чигиринського району

Вершаці, Головківка, Іванівка, Красносілля, Матвіївка, Новоселиця, Рацеве, Стецівка, Тіньки, Топилівка, Трушівці.

chigirin-top

Чорнобаївський район

Чорнобай
Жовнине
Іркліїв

Населені пункти, центри сільських Рад Чорнобаївського району

Богодухівка, Васютинці, Велика Бурімка, Великі Канівці, Вереміївка, Кліщинці, Красенівка, Крутьки, Ленінське, Лукашівка, Лящівка, Мала Бурімка, Мельники, Москаленки, Нове Життя, Новоукраїнка, Придні­провське, Ревбинці, Старий Коврай, Тимченки, Франківка, Хрестителеве.

Шполянський район

Шпола
Лебедин

Населені пункти, центри сільських Рад Шполянського району

Антонівка, Бурти, Васильків, Веселий Кут, Водяне, Жу­равка, Капустине, Кримки, Лип’янка, Лозуватка, Мар’янівка, Матусів, Надточаївка, Нечаеве, Сигнаївка, Скотареве, Соболівка, Станіславчик, Терешки, Товмач, Топильна, Ярославка.

shpola-top

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарии:

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: