Сумська область

sumy

Від редакційної колегії тому

Сумська область

Клімат і рельєф Сумської області. Історія заселення Сумщини
Сумська область в епоху феодальних відносин
Сумщина після возз’єднання України з Росією
Економічний, політичний і культурний розвиток Сумської області у XIX столітті
Революційний рух на Сумщини на початку XX століття
Велика Жовтнева соціалістична революция на Сумщини
Сумська область в боротьбі з австро-німецькою окупацією. Боротьба з військами Денікіна
Відбудова народного господарства на Сумщини
Сумська область в період соціалістичної реконструкції
Сумська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства Сумської області
Сьогоднішній день Сумської області

Суми

Виникнення і розвиток міста Суми
Економічний і культурний розвиток Сум наприкінці XIX століття
Суми і Велика Жовтнева соціалістична революція
Суми в боротьбі з німцями і військами Денікіна
Відбудова народного господарства Сум
Суми у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Сум
Сьогоднішнє життя Сум

sumy1

Білопільський район

Білопілля
Ворожба
Жовтневе

Населені пункти, центри селищної та сіль­ських Рад Білопільського району

Бобрик, Верхосулка, Вири, Воронівка, Ганнівка-Вирівська, Ганнівка-Тернівська, Горобівка, Гуринівка, Іскрисківщина, Кальченки, Коршачина, Куянівка, Луциківка, Марківка, Нові Бирки, Ободи, Павлівка, Рижівка, Річки, Сергіївка, Терещенки, Товста, Тучне, Улянівка, Шкуратівка, Яструбине.

Буринський район

Буринь

Населені пункти, центри сільських Рад Буринського району

Біжівка, Бурики, Вознесен­ка, Воскресенка, Гвинтове, Дяківка, Жуківка, Клепали, Миколаївка, Михайлівка, Олександрівка, Піски, Слобода, Сніжки, Степанівка, Суховерхівка, Успенка, Хустянка, Червона Слобода, Черепівка, Чернеча Слобода.

bilopilla

Великописарівський район

Велика Писарівка
Кириківка

Населені пункти, центри сільських Рад Великописарівського району

Вищевеселе, Вільне, Дмит­рівка, Добрянське, Катанське, Пожня, Попівка, Розсоші, Рябина, Солдат­ське, Тарасівка, Яблучне, Ямне.

Глухівський район

Глухів
Червоне
Шалигине

Населені пункти, центри сільських Рад Глухівського району

Баничі, Бачівськ, Береза, Вільна Слобода, Горіле, Дунаєць, Землянка, Кучерівка, Обложки, Первомайське, Перемога, Привілля, Пустогород, Сваркове, Семенівка, Слоут, Сопич, Соснівка, Студенок, Суходіл, Уздиця, Уланове, Фотовиж, Ходине, Шевченкове.

gluhiv

Конотопський район

Конотоп
Дубов’язківка
Карабутове

Населені пункти, центри сільських Рад Конотопського району

Бочечки, Великий Самбір, Вирівка, В’язове, Грузьке, Гути, Дептівка, Духанівка, Жовтневе, Козацьке, Кошари, Красне, Ма­лий Самбір, Мельня, Підлипне, Попівка, Присейм’я, Салтикове, Соснівка, Тернів­ка, Хижки, Шаповалівка, Шевченкове, Шпотівка, Юрівка.

Краснопільський район

Краснопілля
Миропілля

Населені пункти, центри селищної та сільських Рад Краспопільського району

Бранцівка, Великий Бобрик, Грабовське, Запсілля, Мала Рибиця, Мезенівка, Осоївка, Покровка, Порозок, Рясне, Самотоївка, Сінне, Славгород, Тур’я, Угроїди, Чернеччина.

konotop

Кролевецький район

Кролевець
Дубовичі
Камінь

Населені пункти, центри сільських Рад Кролевецького району

Алтинівка, Андріївка, Бист­рик, Білогриве, Гречкине, Грузьке, Добротове, Зазірки, Ленінське, Литвиновичі, Локня, Мутин, Обтове, Реутинці, Тулиголове, Червоний Ранок, Ярославець.

Лебединський район

Лебедин
Межиріч
Штепівка

Населені пункти, центри сільських Рад Лебединського району

Бишкінь, Боровенька, Будилка, Василівка, Великий Вистороп, Ворожба, Гарбузівка, Гудимівка, Кам’яне, Катеринівка, Курган, Малий Вистороп, Михайлівка, Мос­ковський Бобрик, Ополонівка, Павленкове, Пристайлове, Рябушки, Сіробабине, Черв­лене.

lipova

Липоводолинський район

Липова Долина

Населені пункти, центри сільських Рад Липоводолинського району

Байрак, Беєве, Берестівка, Капустинці, Колядинець, Московське, Панасівка, Підставки, Подільки, Русанівка, Саї, Семенівка, Синівка, Яснопільщина.

Недригайлівський район

Недригайлів
Терни

Населені пункти, центри сільських Рад Недригайлівського району

Вільшана, Гринівка, Деркачівка, Засулля, Зеленківка, Іваниця, Козельне, Коровинці, Курмани, Рубанка, Сакуниха, Томашівка, Хоружівка, Червона Слобода.

nedrigail

Охтирський район

Охтирка
Чупахівка

Населені пункти, центри сільських Рад Охтирського району

Бакирівка, Бугрувате, Ви­соке, В’язове, Грінченкове, Грунь, Довжик, Кардашівка, Карпилівка, Коми­ші, Куземин, Лантратівка, Мала Павлівка, Олешня, Пологи, Рибальське, Стара Іванівка, Хухра, Чер­неччина.

Путивльський район

Путивль
Нова Слобода

Населені пункти, центри сільських Рад Путивльського району

Бобине, Бояро-Лежачі, Бунякине, Веселе, Волокитине, В’язенка, Зінове, Кардаші, Козаче, Линове, Манухівка, Мачулища, Нові Гончарі, Октябрське, Рудне­ве, Стрільники, Юр’еве.

romny

Роменський район

Ромни
Глинськ
Сміле

Населені пункти, центри сільських Рад Роменського району

Анастасівка, Андріївка, Андріяшівка, Артюхівка, Басівка, Біловод, Бобрик, Василівка, Ведмеже, Великі Бубни, Волошнівка, Галка, Гришине, Діброва, Заруддя, Коржі, Левченки, Малі Бубни, Миколаївка, Нова Гребля, Перекопівка, Перехрестівка, Плавинище, Погожа Криниця, Пустовійтівка, Ріпки, Рогинці, Сулими, Хмелів, Хоминці, Ярошівка.

Середино-Будський район

Середина-Буда
Зноб-Новгородське

Населені пункти, центри сільських Рад Середино-Будського району

Велика Берізка, Голубівка, Жихове, Зноб-Трубчевська, Кам’янка, Кренидівка, Кривоносівка, Нововасилівка, Очкине, Пигарівка, Рожковичі, Ромашкове, Стара Гута, Стягайлівка, Уралове, Чернацьке.

kiyanica

Сумський район

Хотінь
Юнаківка

Населені пункти, центри селищних та сільських Рад Сумського району

Басівка, Битиця, Біловоди, Великі Вільми, Велика Чернеччина, Верхня Сироватка, Кіндратівка, Косівщина, Кровне, Миколаївка, Могриця, Нижня Сироватка, Низи, Нова Січ, Олексіївка, Підліснівка, Піщане, Постольне, Северинівка, Степа­нівка, Стецьківка, Сула, Терешківка, Токарі, Червоне, Шпилівка.

Тростянецький район

Тростянець
Боромля

Населені пункти, центри сільських Рад Тростянецького району

Білка, Буймер, Гребениківка, Дернове, Жигайлівка, Зарічне, Кам’янка, Криничне, Люджа, Мартинівка, Мащанка, Микитівка, Ницаха, Печини, Семереньки, Станова.

shostka

Шосткинський район

Шостка
Вороніж
Коротченкове

Населені пункти, центри сільських Рад Шосткинського району

Богданівка, Вовна, Глазове, Івот, Каліївка, Клишки, Макове, Миронівка, Ображіївка, Собич, Собичеве, Чапліївка.

Ямпільський район

Ямпіль
Дружба
Свеса

Населені пункти, центри сільських Рад Ямпільського району

Воздвиженське, Дорошівка, Княжичі, Марчихина Буда, Микитівка, Орлівка, Степне, Усок, Чуйківка, Шат­рище.

 Ефектна Михайлівська церква у Воронежі - шедевр пізнього українського бароко. Побудована в 1781-86 рр. за проектом арх. І. Григоровича-Барського (за іншою версією - В. Раставеллі). З планування близька до побудованої Григоровичем-Барським Покровської церкви на Подолі в Києві.

Ефектна Михайлівська церква у Воронежі — шедевр пізнього українського бароко. Побудована в 1781-86 рр. за проектом арх. І. Григоровича-Барського (за іншою версією — В. Раставеллі). З планування близька до побудованої Григоровичем-Барським Покровської церкви на Подолі в Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: