Львівська область

Від редакційної колегії тома

Львівська область

Клімат і рельєф Львівської області. Історія заселення Львівщини
Львівська область в епоху кріпосного права
Економічний і політичний стан Львівської області наприкінці XIX століття
Львівська область у період буржуазно-демократичних революцій (1900 — 1917 рр.)
Львівська область під владою буржуазно-поміщицької Польщі
Возз’єднання Західної України з Радянською Україною 
Львівська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства Львівської області
Сьогоднішній день Львівської області

Львів

Виникнення і розвиток міста Львів
Економічний і культурний розвиток Львова наприкінці XIX століття
Революційний рух в Львові наприкінці XIX століття
Львів під владою буржуазно-поміщицької Польщі
Львів у складі Радянської України
Львів у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Львова
Сьогоднішнє життя Львова

Борислав — місто обласного підпорядку­вання

Бродівський район

Броди
Підгірці
Пониква
Ясенів

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Бродівського району

Батьків, Вербівчик, Гаї, Голубиця, Заболотці, Комарівка, Конюшків, Лешнів, Накваша, Паликорови, Пеняки, Підкамінь, Пониковиця, Попівці, Станіславчик, Суховоля, Черниця, Шнирів.

Буський район

Буськ
Красне
Олесько

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Буського району

Андріївка, Балучин, Боложи­нів, Гумнисько, Задвір’я, Купче, Кути, Куткір, Новий Милятин, Новосілки, Ожидів, Соколівка, Соколя, Топорів, Тур’я, Утішків, Чаниж, Яблунівка.

Городоцький район

Городок
Великий Любінь
Комарне

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Городоцького району

Бартатів, Березець, Бучали, Вишня, Галичани, Градівка, Грімне, Добряни, Долиняни, Завидовичі, Керниця, Кліцко, КоропужМильчиці, Монастирець, Мшана, Переможне, Підзвіринець, Порічне, Повітне, Речичани, Родатичі, Угри.

Дрогобицький район

Дрогобич
Івана Франка
Меденичи
Стебник

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Дрогобицького району

Бистриця, Болехівці, Брониця, Верхній Дорожів, Вин­ники, Волоща, Вороблевичі, Грушів, Дережичі, Добрівляни, Доброгостів, Довге, Летня, Літиня, Лішня, Нижні Гаї, Новий Кропивник, Опака, Опари, Підбуж, Раневичі, Рихтичі, Ролів, Смільна, Снятинка, Солонське, Старий Кропивник, Ступниця, Уличне, Уріж, Ясениця Сільна.

Жидачівський район

Жидачів
Бортники
Ходорів

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Жидачівського району

Баківці, Бережниця, Бориничі, Вербиця, Вибранівка, Вільхівці, Гніздичів, Грусятичі, Дев’ятники, Жирова, Журавно, Загірочко, За­річне, Заріччя, Кнісело, Любша, Мельнич, Млиниська, Молодинче, Монастирець, Нові Стрілища, Облазниця, Отиневичі, Піддністряни, Подорожнє, Руда, Сидорівка, Соколівка, Тейсарів, Чертіж.

Золочівський район

Золочів
Глиняни

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Золочівського району

Бібщани, Білий Камінь, Бортків, Велика Вільшаниця, Вижняни, Вороняки, Гологори, Єлиховичі, Жуків, Колтів, Куровичі, Новосілка, Опаки, Підгайчики, Підлипці, Поляни, Поморяни, Почапи, Ремезівці, Роз­важ, Сасів, Скварява, Словіта, Сновичі, Струтинь, Ясенівці.

Кам’янсько-Бузький район

Кам’янка-Бузька
Батятичі
Добротвір

Населені пункта, центри селищних і сіль­ських Рад Кам’янсько-Бузького району

Банюнин, Велике Колодно, Великосілки, Вирів, Дернів, Дідилів, Желдець, Жовтанці, Незнанів, Новий Яричів, Прибужани, Ременів, Сілець, Старий Добротвір, Старий Яричів, Стрептів, Тадані.

Миколаївський район

Миколаїв
Велика Горожанка
Новий Роздол

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Миколаївського району

Берездівці, Більче, Верхньодорожнє, Гірське, Гонятичі, Горішнє, Держів, Димівка, Колодруби, Красів, Криниця, Крупське, Малехів, Новосілки-Опарські, Пісочне, Розвадів, Розділ, Рудники, Стільське, Тернопілля.

Мостиський район

Мостиська
Судова Вишня

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Мостиського району

Арламівська Воля, Баличі, Берегове, Бортятине, Вишень­ка, Вовчищовичі, Гостинцеве, Гусаків, Дмитровичі, Довгомостиська, Зав’язанці, Золотковичі, Крисовичі, Крукеничі, Макунів, Мальнів, Мишлятичі, Пнікут, Поповичі, Раденичі, Соколя, Старява, Стоянці, Стрі­лецьке, Твіржа, Тщенець, Черневе, Шегині, Ятв’яги.

Нестеровський район

Нестеров
Магерів
Рава-Руська

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Нестеровського району

Бишків, Боянець, Великі Грибовичі, В’язова, Гійче, Дев’ятир, Деревня, Добросин, Забір’я, Замок, Зашків, Звертів, Крехів, Кули­ків, Лавриків, Липник, Любеля, Малехів, Мокротин, Нова Кам’янка, Нова Скварява, Підлісне, Потелич, Річки, Смереків, Сопошин, Туринка.

Перемишлянський район

Перемишляни
Бібрка
Свірж

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Перемишлянського району

Біле, Болотня, Борщів, Брюховичі, Великі Глібовичі, Вишнівчик, Вовків, Дунаїв, Дусанів, Кореличі, Коросне, Лагодів, Лани, Липівці, Любешка, Осталовичі, Романів, Станимир, Стрі­лки, Суходіл, Ушковичі, Чемеринці.

Пустомитівський район

Пустомити
Звенигород
Щирець

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Пустомитівського району

Борщовичі, Верхня Білка, Вовків, Водяне, Виннички, Гаї, Годовиця, Гуменець, Давидів, Дмитрів, Зу­бра, Лисиничі, Миклашів, Миколаїв, Містки, Никонковичі, Оброшине, Підберезці, Піски, Поршна, Раковець, Семенівка, Скнилів, Сокільники, Солонка, Сороки-Львівські, Старе Село, Товщів, Чижиків, Чишки, Чорнушовичі, Ямпіль.

Радехівський район

Радехів
Лопатин
Стоянів

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Радехівського району

Барилів, Березівка, Бишів, Вузлове, Дмитрів, Забава, Корчин, Куликів, Кустин, Миколаїв, Неми­лів, Нивиці, Новий Витків, Оглядів, Павлів, Сеньків, Середпільці, Сморжів, Сушне, Тетевчиці, Хмільне, Яструбичі.

Самбірський район

Самбір
Рудки
Чайковичі

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Самбірського району

Бабине, Бісковичі, Блажів, Велика Білина, Верхівці, Вільшаник, Воля-Баранецька, Вощанці, Воютичі, Городище, Дубляни, Корналовичі, Кульчиці, Купновичі, Луки, Михайлевичі, Містковичі, Монастирець, Никловичі, Озерне, Погірці, П’яновичі, Ралівка, Садковичі, Стрілковичі, Сусолів, Хлопчиці, Чуква.

Сколівський район

Сколе
Славське

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Сколівського району

Великі Дідушичі, Верхнє Синьовидне, Верхнячка, Волосянка, Головецьк, Довжки, Жу­пани, Завадка, Климець, Козеве, Коростів, Корчин, Лавочне, Нижня Рожанка, Нижнє Синьовидне, Опорець, Орів, Орява, Росохач, Підгороці, Плаве, Сможе, Труханів, Тухля, Тухолька, Ямельниця.

Сокальський район

Сокаль
Белз

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Сокальського району

Боб’ятин, Борятин, Бутини, Ванів, Великі Мости, Волиця, Волсвин, Горбків, Двірці, Домашів, Жвирка, Забужжя, Карів, Кор­чівка, Красносілля, Куличків, Лучиці, Межиріччя, Новоукраїнка, Острів, Перв’ятичі, Перемога, Переспа, Перетоки, Поториця, Правда, Реклинець, Савчин, Свитазів, Сілець, Смиків, Стенятин, Тартаків, Трудолюбівка, Угнів, Федорівці, Фусів, Хлівчани, Цебрівка.

Старосамбірський район

Старий Самбір
Добромиль
Нижанковичі

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Старосамбірського району

Білич, Болозів, Велика Лінина, Великосілля, Велика Сушиця, Волошинове, Воля, Головецьке, Грозова, Грушатичі, Дроздовичі, Княжпіль, Лужок Верхній, Лютовиська, Міженець, Муро­ване, Мшанець, Нове Місто, Передільниця, Ріп’яна, Скелівка, Слохині, Солянуватка, Стара Сіль, Старява, Страшевичі, Стрілки, Стрільбище, Сусідовичі, Терло, Тернава, Тершів, Тисовиця, Топольниця, Торчиновичі, Тур’є, Чаплі, Хирів, Ясенице-Замкова.

Стрийський район

Стрий
Дашава
Моршин

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Стрийського району

Гірне, Довголука, Долішнє, Дуліби, Жулин, Завадів, Кавське, Ланівка, Лисовичі, Лисятичі, Любинці, Підгірці, Подорожнє, Семигинів, Сихів, Станків, Верхня Стинава, Стрілків, Ходовичі, Яблунівка.

Трускавець — місто обласного підпорядку­вання

Турківський район

Турка
Бориня

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Турківського району

Бітля, Боберка, Верхнє, Верхнє Висоцьке, Верхнє Гусине, Верхня Яблунька, Вовче, Гнила, Головеське, Завадівка, ІльникІсаї, Комарники, Красне, Кривка, Ластівка, Либохора, Лімна, Матків, Межигір’я, Нижнє Висоцьке, Нижній Турів, Нижня Яблунька, Розлуч, Шум’яч, Явора, Ясениця.

Червоноград — місто обласного підпорядку­вання

Яворівський район

Яворів
Івано-Франкове
Немирів

Населені пункти, центри селищних і сіль­ських Рад Яворівського району

Бердихів, Бірки, Бунів, Великополе, Вербляни, Віжомля, Вороблячин, Вороців, Добростани, Домажир, Дрогомишль, Дубровиця, Залужжя, Калинівка, Краковець, Лозина, Мальчиці, Нагачів, Поріччя, Прилбичі, Рогізне, Рясне, Свидниця, Середкевичі, Смолин, Терновиця, Чернилява, Шкло, Ясниська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарии:

Комментарии (2)

Залишити коментар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: