Луганська область
Луганська область
Клімат і рельєф Луганської області
Історія виникнення та заселення Луганської області
Луганщина в XVIII — XIX ст
Луганська область у період буржуазно-демократичних революцій
Відбудова народного господарства на Луганщині
Луганська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Луганської області
Сьогоднішнє життя Луганської області
Луганськ
Виникнення і розвиток міста Луганськ
Робітничий рух у Луганську на початку XIX століття
Луганськ у єпоху революції і громадянської війни
Відновлення Луганська після громадянської війни
Луганськ у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення Луганська
Сьогоднішнє життя Луганська
Населений пункт, підпорядкований Артемівській райраді м. Луганська
Антрацитівський район
Антрацит
Дякове
Нижній Нагольчик
Червона Поляна
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад м. Антрацита і Антрацитівського району
Бобрикове, Боково-Платове, Верхній Нагольчик, Дубівський, Єсаулівка, Іванівка, Кам’яне, Красний Кут, Краснолуцький, Кріпенський, Маломиколаївка, Микитівка, Пролетарський, Рафайлівка, Ребрикове, Фащівка, Щотове.
Біловодський район
Населені пункти, центри сільських Рад Біловодського району
Бараниківка, Брусівка, Данилівка, Кононівка, Литвинівка, Новоолександрівка.
Білокуракинський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Білокуракинського району
Бунчуківка, Дем’янівка, Курячівка, Лизине, Лозно-Олександрівка, Олександрополь, Олексіївка, Павлівка, Плахо-Петрівка, Червоноармійське, Шарівка.
Брянка — місто обласного підпорядкування
Населений пункт, центр селищної Ради, підпорядкованої Брянській міській Раді
Кадіївка — місто обласного підпорядкування
Населений пункт, центр селищної Ради, підпорядкований Кадіївській міській Раді
Кіровськ — місто обласного підпорядкування
Населені пункти, центри селищних Рад, підпорядкованих Кіровській міській Раді
Комунарськ — місто обласного підпорядкування
Краснодонський район
Краснодон
Молодогвардійськ
Пархоменко
Населені пункти, центри міських, селищних і сільських Рад м. Краснодона і Краснодонського району
Великий Лог, Верхньогарасимівка, Верхньошевирівка, Гірне, Дружнє, Енгельсове, Іванівка, Ізварине, Краснодон, Новоганнівка, Новоолександрівка, Новосвітлівка, Попівка, Самсонівка, Сєвєрний, Сімейкіне, Талове, Урало-Кавказ.
Красний Луч — місто обласного підпорядкування
Населені пункти, центри міських і селищних Рад, підпорядкованих Краснолуцькій міській Раді
Вахрушеве, Запоріжжя, Петровське, Софіївський, Хрустальне, Штерівка.
Кремінський район
Кремінна
Кабаннє
Нова Астрахань
Населені пункти, центри сільських Рад Кремінського району
Боровеньки, Булгаківка, Варварівка, Голубівка, Єпіфанівка, Кудряшівка, Макіївка, Михайлівка, Невське, Новокраснянка, Новомикільське, Червонопопівка.
Лисичанський район
Населені пункти, центри міських, селищних і сільських Рад Лисичанського району
Білогорівка, Березівське, Вовчоярівка, Врубівка, Калинове, Комишуваха, Малорязанцеве, Мирна Долина, Новодружеськ, Привілля, Троїцьке
Лутугинський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Лутугинського району
Біле, Білоріченський, Весела Тарасівка, Врубівський, Георгіївка, Іллірія, Кам’янка, Оріхівка, Першозванівка, Розкішне, Юр’ївка
Марківський район
Населені пункти, центри сільських Рад Марківського району
Бондарівка, Кабичівка, Красне Поле, Кризьке, Лісна Поляна, Просяне, Тишківка
Міловський район
Населені пункти, центри сільських Рад Міловського району
Великоцьк, Зориківка, Морозівка, Микільське, Новострільцівка, Стрільцівка.
Новоайдарський район
Населені пункти, центри сільських Рад Новоайдарського району
Айдар-Миколаївка, Гаврилівка, Гречишкине, Дмитрівка, Колядівка, Новоахтирка, Олексіївка, Райгородка, Співаківка, Штормове.
Новопсковський район
Новопсков
Білолуцьк
Булавинівка
Населені пункти, центри сільських Рад Новопсковського району
Донцівка, Заайдарівка, Закатне, Кам’янка, Новобіла, Новорозсош, Осинове, Павленкове, Піски, Риб’янцеве, Степне, Танюшівка.
Первомайськ — місто обласного підпорядкування
Населені пункти, центри міських і селищних Рад, підпорядкованих Первомайській міській Раді
Перевальський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Перевальського району
Андріанополь, Бугаївка, Городище, Зоринськ, Комісарівка, Малоіванівка, Михайлівка, Петрівка, Селезнівка, Фащівка, Червоний Прапор, Чорнухине, Ящикове.
Ровеньки — місто обласного підпорядкування
Населені пункти, центри селищних Рад, підпорядкованих Ровеньківській міській Раді
Кленовий, Михайлівка, Нагольно-Тарасівка, Новодар’ївка, Ясенівський.
Рубіжне — місто обласного підпорядкування
Сватівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Сватівського району
Верхня Дуванка, Гончарівка, Ковалівка, Коломийчиха, Куземівка, Маньківка, Мілуватка, Оборотнівка, Первомайськ, Петрівка, Преображение, Райгородка, Рудівка, Свистунівка.
Свердловський район
Свердловськ
Червонопартизанськ
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад м. Свердловська та Свердловского району
Бірюкове, Благівка, Володарськ, Дар’їно-Єрмаківка, Калінінський, Комсомольський, Ленінське, Матвіївка, Медвежанка, Новоборовиці, Олександрівка, Провалля.
СєвероДонецьк — місто обласного підпорядкування
Населений пункт, центр селищної Ради, підпорядкованої Сєвєродонецькій міській Раді
Слов’яносербський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Слов’яносербського району
Весела Гора, Жовте, Кримське, Лозівський, Лотикове, Родакове, Трьохізбенка, Фрунзе, Хороше.
Станично-Луганський район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Станично-Луганського району
Валуйське, Велика Чернігівка, Верхня Вільхова, Верхньобогданівка, Герасимівка, Комишнє, Красна Талівка, Миколаївка, Нижньотепле, Передільське, Тепле, Червоний Жовтень, Чугинка, Широкий.
Старобільський район
Населені пункти, центри сільських Рад Старобільського району
Верхня Покровка, Калмиківка, Караяшник, Лиман, Малохатка, Нижньопокровка, Новоборове, Підгорівка, Половинкине, Світле, Тецьке, Титарівка, Хворостянівка, Чмирівка.
Троїцький район
Населені пункти, центри селищних і сільських Рад Троїцького району
Арапівка, Багачка, Вівчарове, Воєводське, Демино-Олександрівка, Лантратівка, Новоолександрівка, Новочервоне, Привілля, Роспасіївка, Розсипне, Тарасівка, Тимонове, Тополі.