Ровенська область
Ровенська область
Клімат і рельєф Ровенської області. Історія заселення Ровенщини
Ровенська область у епоху феодалізма
Економічний і культурний стан Ровенської області у XVII-XIX столітті
Ровенська область у період буржуазно-демократичних революцій
Ровенська область в боротьбі з австро-німецькою окупацією. Боротьба з військами Петлюри
Ровенщина під владою буржуазно-поміщицької Польщі
Визволення Ровенської області Радянською армією
Ровенська область у роки Великої Вітчизняної війни
Післявоєнне відновлення народного господарства на Ровенщині
Сьогоднішній день Ровенської області
Ровно
Виникнення і розвиток міста Ровно
Революційний рух в Ровно на початку XX століття
Ровно під владою буржуазно-поміщицької Польщі
Визволення Ровно та напад фашистської Німеччини
Післявоєнне відновлення Ровно
Ровно сьогодні
Березнівський район
Березне
Бистрині
Першотравневе
Соснове
Населені пункти, центри сільських Рад Березнівського району
Балашівка, Білка, Богуші, Бронне, Велике Поле, Вітковичі, Голубне, Городище, Грушівка, Губків, Друхів, 3ірне, Кам’янка, Малинськ, Маринин, Мочулянка, Поліське, Поляни, Прислуч, Тишиця, Хмелівка, Хотин, Яблунне, Яринівка, Яцьковичі.
Володимирецький район
Володимирець
Великі Цепцевичі
Рафалівка
Населені пункти, центри сільських Рад Володимирецького району
Антонівка, Балаховичі, Біле, Більська Воля, Великий Жолудськ, Великі Телковичі, Воронки, Городець, Довговоля, Жовкині, Заболоття, Каноничі, Кідри, Красносілля, Лозки, Любахи, Мульчиці, Озеро, Озерці, Полиці, Половлі, Ромейки, Собішиці, Сопачів, Стара Рафалівка, Суховоля, Хиночі.
Гощанський район
Населені пункти, центри сільських Рад Гощанського району
Бабин, Бочаниця, Бугрин, Вільгір, Горбаків, Дроздів, Жаврів, Красносілля, Кринички, Курозвани, Липки, Майків, Малинівка, Малятин, Посягва, Рясники, Садове, Симонів, Синів, Сінне, Федорівка.
Дубнівський район
Дубно
Варковичі
Верба
Плоска
Привільне
Населені пункти, центри сільських Рад Дубнівського району
Берег, Здовбиця, Іванне, Княгинине, Майдан, Малі Сади, Мильча, Мирогоща Друга, Озеряни, Птича, Рачин, Сатиїв, Семидуби, Смига, Соснівка, Страклів Другий, Тараканів.
Дубровицький район
Населені пункти, центри сільських Рад Дубровицького району
Бережки, Бережниця, Берестя, Великі Озера, Вербівка, Жадень, Залужжя, Колки, Лісове, Людинь, Лютинськ, Миляч, Мочулище, Особа, Переброди, Сварицевичі, Соломіївка, Трипутня, Тумень, Удрицьк.
Зарічненський район
Населені пункти, центри сільських Рад Зарічненського району
Борове, Вичівка, Вовчиці, Кутин, Кухітська Воля, Кухче, Локниця, Морочне, Неньковичі, Нобель, Новорічиця, Омит, Перекаляя, Річиця, Сенчиці, Серники.
Здолбунівський район
Здолбунів
Мізоч
Устенське Друге
Населені пункти, центри сільських Рад Здолбунівського району
Білашів, Будераж, Буща, Глинськ, Здовбиця, Ільпінь, Мала Мощаниця, Миротин, Новомильськ, Новосiлки, Півче, Спасів, Стара Мощаниця, Ступне, Уїздці, Урвенна.
Корецький район
Населені пункти, центри сільських Рад Корецького району
Бринів, Велика Клецька, Головниця, Жадківка, Залізниця, Коловерти, Користь, Крилів, Морозівка, Невірків, Новий Корець, Річки, Самостріли, Світанок, Стовпин, Сторожів, Устя, Харалуг, Щекичин.
Костопільський район
Населені пункти, центри сільських Рад Костопільського району
Великий Мидськ, Гута, Деражне, Дюксин, Звіздівка, Злазне, Золотолин, Іваничі, Мала Любаша, Малий Мидськ, Малий Стидин, Маща, Мирне, Пеньків, Пісків, Постійне, Яполоть.
Млинівський район
Населені пункти, центри сільських Рад Млинівського району
Береги, Бокійма, Боремель, Вербень, Бійниця, Владиславівка, Вовковиї, Вовничі, Добрятин, Довгошиї, Золочівка, Ільпибоки, Княгинине, Кораблище, Корито, Малеве, Малин, Малі Дорогостаї, Мальоване, Новосілки, Новоукраїнка, Острожець, Певжа, Перемилівка, Підбрусинь, Підгайці, Пітушків, Посників, Пугачівка, Рогізне, Рудка, Смордва, Ставрів, Торговиця, Уїздці, Хорупан, Хрінники.
Острозький район
Населені пункти, центри сільських Рад Острозького району
Білашів, Бухарів, Верхів, Вільбівне, Волосківці, Грем’яче, Кутянка, Межиріч, Милятин, Могиляни, Новомалин, Новородчиці, Садки, Тесів, Українка.
Ровенський район
Городок
Грушвиця Перша
Клевань
Олександрія
Оржів
Населені пункти, центри сільських Рад Ровенського району
Біла Криниця, Бронники, Велика Омеляна, Великий Житин, Великий Шпаків, Верхівськ, Городище, Дядьковичі, Жобрин, Зоря, Іваничі, Корнин, Кустин, Нова Українка, Обарiв, Радухівка, Старожуків, Тайкури, Хотин, Шпанів, Шубків.
Рокитнівський район
Населені пункти, центри селищної і сільських Рад Рокитнівського району
Березове, Біловіж, Блажове, Борове, Вежиця, Глинне, Кам’яне, Карпилівка, Кисоричі, Масевичі, Рокитне, Старе Село, Томашгород — селище, Томашгород — село.
Сарненський район
Сарни
Клесів
Кричильськ
Стенань
Населені пункти, центри сільських Рад Сарненського району
Велике Вербне, Вири, Кам’яне-Случанське, Карасин, Карпилівка, Корост, Кузьмівка, Любиковичі, Люхча, Немовичі, Ремчиці, Сарни, Селище, Стрільськ, Тинне, Тутовичі, Чудель.
Червоноармійський район
Червоноармійськ
Козин
Крупець
Пляшева
Населені пункти, центри сільських Рад Червоноармійського району
Башарівка, Березини, Боратин, Бугаївка, Добривода, Дружба, Жовтневе, Іващуки, Коритне, Митниця, Михайлівка, Немирівка, Підзамче, Пустоіванне, Сестрятин, Ситне, Хотин.